Gears of War 3'e şok erteleme

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 11:25
Marcus'un silahı bozuldu
Epic Games tarafından geliştirilip, Microsoft Games tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon oyunu Gears of War 3'ün ertelendiği duyuruldu. Normal şartlarda 8 Nisan'da çıkacağı duyurulan yapım, erteleme neticesinde 2011'in Sonbahar dönemine kaydırıldı (muhtemelen kasım ayında çıkacaktır).

Destansı üçlemenin son oyunu olan Gears of War 3, sadece X360 platformuna özel olarak geliştiriliyor. Epic Games'in belirttiğine göre bu oyun, serideki en iyi ve kapsamlı Gears of War oyunu olacak.

Gears of War 3'e şok erteleme
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 3'e şok erteleme

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×