Gears of War 3'te ilginç hata

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2011 - 13:45
Marcus, denizde yürümeyi seviyor
Epic Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Gears of War 3, X360 platformuna özel olarak 20 Eylül itibarıyla raflarda yerini aldı. Destansı üçlemenin final oyunu olan Gears of War 3, Epic'in Unreal 3 motorunun en gelişmiş sürümünü kullanıyor. Yine de birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da bazı hatalar gözlerden kaçmıyor. İşte onlardan belki de en ilginci. Zeminin altına düşen Marcus, deniz üzerinde su yürüyüşüne çıkmış. İyi seyirler.


Yorumlarda, cihazın Xbox 360 Slim model olduğu da belirtilmiş.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 3'te ilginç hata

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×