Gears of War 3'ün yeni videosu futbolun beşiğinde

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 21.05.2011 - 11:37
Yeni oyunun yeni videosu son düdükten sonra yayımlanacak
Gears of War 3'ün yeni videosu milyonlarca futbol sever ile buluşuyor.

Microsoft firması yaptığı bir duyuru ile yeni videonun önümüzdeki hafta cumartesi günü yapılacak olan Şampiyonlar Ligi finalinde gösterileceğini belirtti.

Man Utd ve Barça arasında yapılacak olan final maçının bitiş düdüğü ile yayımlanacak olan videoda oyunun hikayesi de detaylandırılacak.

Bu arada firma yeni ekran görüntüsü ise farklı bir teaser video yayımladı. Videoda Marcus, Dom, Enya ve yeni bir karakteri COG helikopter sahnesinde görüyoruz.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 3'ün yeni videosu futbolun beşiğinde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×