Gears of War 4'e Xbox One ve PC Crossplay özelliği geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 30.01.2017 - 09:51
İki farklı platform, tek oyun
TPS oyunları içerisinde belki de en sağlam hayran kitlelerinden birine sahip olan ve hem grafikleri, hem hikayesi hem de oynanışı ile oyunculara muhteşem anlar yaşatmayı başaran Gears of War, 4. oyunu ile bir kez daha hayranlarını PC ve konsolların başına kilitlemişti. Microsoft'un PC açılımı olan Play Anywhere kapsamında, PC platformuna da gelen yapım, özel maçlarda crossplay yani farklı platformların birlikte oynamasına izin veriyordu.

Gears of War 4'e Xbox One ve PC Crossplay özelliği geldi
Geçtiğimiz haftalarda ise Gears of War 4 için hafta sonu boyunca CrossPlay özelliği test edilmek için açılmıştı. PC ve Xbox One sahipleri aynı oyun içerisinde bulunabiliyor, bu sayede çok daha hızlı maç buluyor ve maç kaliteleri de artıyordu. Görünüşe bakılırsa The Coalition hafta sonu testinden memnun kalmış ki Crossplay özelliğini Social Quickplay mod'unda tamamen açtı. Bugünden itibaren tüm Gears of War 4 oyuncuları, oyunu birlikte oynayabilecek.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 20:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2017 10:05
satışlarda geriye düşmesi biz xboxculara birçok yenilik kazandırdı. çok iyi kullanıcı dostu oldu bu microsoft.s kasayla tasarımıda yenileyen ms, scorpio ilede çoşturacak! xboxun başlıca tercih sebebi sağlam live altyapısı+ea access+gold üyelik+çok iyi controller+crossplay+geriye uyumluluk...
Ottoman_Empire
Ottoman_Empire 30.01.2017 16:23
oyun ??? bu mu sen bilirsin zaten exc. oyun dememişsin o kadar şeyin içerisinde çünkü sizde biliyorsunuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War 4'e Xbox One ve PC Crossplay özelliği geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×