Gears of War: Anvil Gate, 31 Ağustos'ta

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.08.2010 - 11:57
Yıkılışın sonrasındaki yeniden doğuşu okumak
Gears of War serisinin üçüncü kitabı göründü. Gears of War: Anvil Gate, 31 Ağustos itibariyle raflardaki yerini alacak. Kitapları en çok satan yazarlardan olan Karin Traviss tarafından kaleme alınan öykü, 16 dolar etiketiyle satılacak.

Gears of War 3 öncesinde vurucu bir etki yapması beklenen bu kitap, şimdiye kadar 12 milyon satan Gears of War serisindeki epik savaşın son halkasını oluşturuyor.

Bu arada belirtmeden geçmeyelim, Yeni oyun Gears of War 3 de X360'a özel olarak 5 Nisan 2011'de satışa sunulacak.

Gears of War: Anvil Gate, 31 Ağustos'ta
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War: Anvil Gate, 31 Ağustos'ta

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×