Gears of War filminin senaryo yazarı belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.05.2017 - 10:51
Locust avı başlıyor
Epic Games imzası ile başlayan ve daha sonra Microsoft'un Coalition Games'e emanet ettiği Gears of War serisi aksiyon yapısı ve teması ile firmanın en sağlam serilerinden birisi. Oyunun senaryo ve ana temasına baktığımızda film uyarlaması için de gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim Microsoft böyle düşünmüş olacak ki geçtiğimiz yıl Gears of War filmini resmi olarak duyurmuştu. Bugün ise filmin senaryosunun kime emanet edileceği ortaya çıktı.

Deadline'ın haberine göre filmin senaryosu Shane Salerno'ya emanet. Daha önce Armageddon, Ghost Recon: Wildlands senaryosunda da çalışan Salerno'nun listesi çok kabarık olmasa da Avatar filmlerinin devam projesinde senaryo ekibinde yer alıyor olması dikkat çekici.

Universal Pictures imzasını taşıyacak olan filmin yapımcısı Dylan Clark olacak. Oblivion dışında Maymunlar Cehennemi üçlemesinde de yapımcı koltuğuna oturan Clark ayrıca solo Batman filminin de arkasında bulunuyor. Henüz yönetmen ve oyuncular konusunda arayışların sürdüğü Gears of War filminin gösterim tarihi de henüz belli değil.

Gears of War filminin senaryo yazarı belli oldu
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 20:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2017 15:14
süper bir haber böyle haberlerle gelin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2017 12:14
Bu film eğer oturturlar ise kesinlikle 3-5 serilik bir film ve kült filmler arasına girer umarım kıymetini bilirler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War filminin senaryo yazarı belli oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×