Gears of War, iPhone'a geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.11.2010 - 09:45
Marcus ve arkadaşlarından mobil harekat
Epic Games'in geliştirdiği ve X360 konsolunun en başarılı aksiyon serilerinden bir tanesi olan Gears of War, iPhone'a geliyor. Bilindiği gibi iPhone, son dönemde birçok oyun firmasının dikkatini çekmiş durumda. Hatta id Software'dan John Carmack, iPhone'un teknik olarak PSP ve NDS kombinasyonundan bile güçlü olduğunu söylemişti, ki bu açıklamayı eski bir iPhone modeli için yapmıştı.

Gears of War, iPhone'a geliyor
Epic, bu cihaz hakkında oldukça heyecanlı ve Epic'ten Donald Mustard, Gears of War'un 2 yıl içinde iPhone için geliştirilebileceğini söyledi. Tekniksel yönetmen Germey Mustard ise, süre konusunda daha uzun düşünüyor. Nasıl bir oyun bizi karşılayacak bilmiyoruz, ancak Epic'in bir süre önce yayımladığı teknoloji demosu ve John Carmack'in id Tech 5'li Rage'i gözlere şenlik projelerdi. Merakla bekliyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 11:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War, iPhone'a geliyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×