Gears of War yapımcısı yeni oyunu için Square Enix ile anlaştı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.06.2017 - 00:08
People Can Fly'ın yeni oyunu geliyor
Gears of War: Judgement ve Bulletstorm gibi oyunlara imza atan people Can Fly firması oldukça önemli bir partnerlik anlaşması yaptıklarını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre firmanın yeni oyunu Square Enix imzası ile raflardaki yerini alacak.

Varşova'da bulunan People Can Fly ekibi ile çalışacakları için oldukça heyecanlı olduklarını dile getiren Square Enix ise her zaman hayallerinde olan oyunu geliştirebileceklerini belirtmiş. Yani Square Enix aynı zamanda oyunun geliştirilmesine de yardım edecek. Bu görevi firmanın Londra'da bulunan ayağı gerçekleştirecek.

Oyun ile ilgili fazla bilgi olmasa da yapımın AAA bir oyun olacağı belirtilmiş. Geçtiğimiz haftalarda Square Enix'in batı pazarını ilgilendiren bir oyun üzerinde çalıştığı belirtilmişti. Bu oyun muhtemelen People Can Fly partnerliğinde geliştirilen oyun olabilir.

Gears of War yapımcısı yeni oyunu için Square Enix ile anlaştı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 20:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War yapımcısı yeni oyunu için Square Enix ile anlaştı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×