Gears of War'ın yaratıcısı Cliff Bleazinski kitap yazıyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.08.2018 - 13:20
Cliff Bleazinski yaşadıklarını anlatacak

Gears of War ve Unreal Tournament gibi oyun dünyasının en önemli yapımlarının altında imzası olan, veteran oyun yapımcısı Cliff Bleszinski, Epic Games'ten ayrıldıktan sonra kurduğu Boss Key Productions ile LawBreakers'ı geliştirmiş, ancak oyun beklentilerin çok altında kalmıştı. Epic Games'ten ayrıldıktan sonra bir türlü kariyerini rayına oturtamayan Cliff Bleazinski, yaşadıklarını anlattığı bir kitap yazmaya başladığını duyurdu ve kitabından bir bölüm yayınladı.

Cliff Bleazinski yaşadıklarını, yükselişini ve düşüşünü anlatan kitap yazıyor

Gears of war ve Unreal'in oyun dünyasındaki yeri tartışılmaz. Cliff Bleazinski bu başarılarısıyla Epic Games'i çok farklı bir yere getirdi ve firmadan ayrıldı. Daha sonra Boss Key Productions'u kuran Cliff Bleazinski, yeni stüdyosunda beklenen başarıyı gösteremedi. Geçtiğimiz günlerde yaşadıklarını anlatan bir kitap yazdığını açıklayan Cliff Bleazinski kitabında; . Epic Games'deki döneminden ve daha sonra kendi stüdyosu olan Boss Key'de başından geçen zorluklardan bahsedecek. Bleszinski, Boss Key'deki düşüşünü anlattığı bir bölüm yayınladı. Kitabının diğer bölümlerinde ise, babasının ve yeğeninin ölümü, ilk evliliğinin nasıl bittiği ve ikinci eşiyle nasıl tanıştığı üzerine olacak. Şüphesiz oyun dünyasının en tartışılan ve göz önünde olan isimlerinden  Cliff Bleazinski'nin bu kitabı çok konuşulacaktır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 05:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gears of War'ın yaratıcısı Cliff Bleazinski kitap yazıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×