Geçmiş zaman olur ki - MK Özel

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.04.2011 - 10:28
Geçmişten günümüze Mortal Kombat hakkında bir lakırtı...


Merlin'in Kazanı Genel Yayın Koordinatörü Murat Oktay, Tiglon Oyun Ürün Müdürü Sercan Sülün ve Merlin'in Kazanı Yazı İşleri Müdürü Emre Günen ile, oyunların geçmişi hakkındaki eğlenceli söyleşinin bu seferki konusu, dünden bugüne Mortal Kombat oyunları...

Sohbet esnasında geçen sorunun cevabını mektup2@merlininkazani.com adresine gönderen bir şanslı okuyucumuz, Mortal Kombat (PlayStation 3) oyunu kazanacak!
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geçmiş zaman olur ki - MK Özel

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×