GeForce Now deneme süresi Haziran ayına uzatıldı

Berat Darıcı
Berat Darıcı 21.04.2020 - 13:19
GeForce Now deneme süresi 1 ay uzatıldı. Nvidia CEO'su Jen Hsun Huang'ın çalışanlarına yolladığı e-posta sızdırıldı. Nvidia'da işten çıkarmaya olmayacak.

GeForce Now, Nvidia'nın video oyun streaming servisi. İlk 90 günü ücretsiz olan bu servisin deneme süresi 1 ay uzatıldı. Nvidia tüm abonelere e-posta yollayarak güncellemeyi duyurdu.

GeForce Now büyümeye devam ediyor

Nvidia gönderdiği mailde "Tahmin edebileceğiniz gibi, GeForce Now servisimizi kullanan oyuncularda ve oyun oynama sürelerinde önemli bir artış söz konusu.

Hizmetimiz büyümeye devam ederken bu başarıyı kurucu üyelerimizle beraber takdir ederek göstermek istedik. Haziran 2020'ye kadar ücretsiz üyeliklere faturalandırma işlemi başlamayacak.

İlk ödeme tarihiniz uzatıldı. Daha fazla bilgi için lütfen account.nvidia.com adresini ziyaret edin. Güvenli ve mutlu şekilde oyun oynamanız dileğiyle."

GeForce Now servisini 1 saat boyunca ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Daha sonra sistem bir soğuma süresine giriyor ve tekrar oynamak için zaman geçmesi gerekiyor. Servisin ek olarak 90 günlük deneme süresi bulunuyor. Eğer deneme süresini başlatırsanız 90 gün boyunca sınırsız şekilde servisten yararlanabiliyorsunuz.

GeForce Now, satın aldığınız oyunları yüksek grafik kalitesinde oynamanızı sağlayan bir stream sistemi.

GeForce Now deneme süresi Haziran ayına uzatıldı

NVIDIA CEO'su açıkladı, COVID-19 yüzünden işten çıkarma olmayacak

Nvidia CEO'su Jen Hsun Huang'ın çalışanlarına yolladığı e-posta sızdırıldı. Ceo, çalışanlarına bir e-posta yollayarak hiçbir alanda işçi çıkarılmayacağı konusunda söz verdi.

Ayrıca şirket planlanan ücret artışlarına da devam edecek. Jen Hsun, 13.775 kişilik iş gücünün bu sıkıntılı zamanlarda evde ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam edeceğini de sözlerine eklemiş.

"İşten çıkarma planlayıp planlamadığımızla ilgili sorular aldım. HAYIR, tam tersi," dedi. Nvidia CEO'su. Huang, mektubun sonunda doktorlara, market çalışanlarına, memurlara ve mecburen iş yerlerinde çalışmak zorunda olan çalışanlara fedakarlıklarından dolayı teşekkür etti. Ceo, onlar hakkında süper kahramanlar olarak bahsetmiş. "Bizi dünyanın iyi olduğu konusunda umut ve iyimserlikle dolduruyorlar." diyerek bitirmiş.

Son olarak Nvidia GeForce Now sisteminden önemli ayrılıklar geldi. Warner Bros. Interactive Entertainment, Codemasters, Xbox Game Studios ve Klei Entertainment'ın tüm oyunları 24 Nisan tarihinde kaldırılacak. Sistemde Steam üzerinde en çok oynanan 40 oyundan 30 tanesinin bulunduğunu söyleyen Nvidia, yeni oyunların hızla eklenmeye devam edeceğini söyledi. Ubisoft, daha önce servisi desteklediğini açıklamıştı.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 00:44
Parasını verip alayım diyorum yine alamıyorum bedava üyelikleri uzatmak yerine slot açsana nvidia
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2020 14:07
https://www.gamesatis.com/diger-hesap-satislari/geforce-now-founders-uplay-hesap-hediyeli-690757
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2020 22:02
Orijinal oyunu açan laptopumda daha yüksek grafik için denemek istedim, gf now uygulaması için sistem gereksinimleri karşılamadı diye başlatmadı, trajikomik.
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 22:09
Programı açarken sağ tıkalıyıp grafik işlemcisinden integrated seçmen gerekiyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 18:43
çok gelişmesi lazım daha erken
Kalan Karakter : 300 Gönder
JosefStone
JosefStone 21.04.2020 20:57
ya siz varya adamsınız
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 21.04.2020 14:11
guzel haber
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now deneme süresi Haziran ayına uzatıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×