GeForce NOW için yeni işbirlikleri duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.02.2021 - 12:02
Logitech G, GAME+ işbirliğiyle hayata geçirilen bulut oyun hizmeti NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’a destek verdiğini açıkladı.

Logitech G, GAME+ işbirliğiyle hayata geçirilen bulut oyun hizmeti NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’a destek verdiğini açıkladı. Yüksek performanslı, kaliteli ve son teknolojilerle donatılmış ürünleriyle mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için kolları sıvayan Logitech G, yeni işbirliği kapsamında NVIDIA Ge Force NOW powered by GAME+ platformunun daha geniş kitlelere ulaşması amacıyla altın sponsorluk görevini üstlendi. 

GeForce NOW için yeni işbirlikleri duyuruldu

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ile oyuncular sahip oldukları oyunları bilgisayarlarının donanım gücüne takılmadan Windows, MacOs, Android ve iOS cihazlarından 1080P görüntü kalitesi ve 60 FPS ile oynayabiliyor. NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ilk dönemde sınırlı sayıda kullanıcıya hizmet verecek. Bulut tabanlı oyun hizmetine erişmek isteyen kullanıcılar, NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ web sitesi www.gameplus.com.tr  üzerinden erken kayıt oluşturarak önümüzdeki dönemde gerçekleşecek lansmanla birlikte ürünü ilk kullanan kullanıcılar arasında yer alma fırsatı yakalayacaklar.  

GAME+ işbirliğini değerlendiren Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük “NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ platformu oyun dünyasına yeni bir soluk getirecek. Bu dünyada yaşanan gelişmeleri destekleyen ve daha ileri bir noktaya taşınması için sürekli çalışan Logitech G, oyun tutkunlarının en çok tercih ettiği zengin ürün alternatifleriyle bu platformun da büyümesi ve gelişmesine katkı sağlayacak. Oyunseverler, GAME+ platformunun sunduğu bulut tabanlı oyun hizmetinin yanında, Logitech G’nin performansı en üst seviyeye taşıma hedefiyle tasarladığı ekipmanlar sayesinde mükemmel bir oyun deneyimi yaşayacaklar.” dedi.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 21:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce NOW için yeni işbirlikleri duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×