GeForce Now kütüphanesine 4 yeni oyun eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.01.2022 - 10:59
NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now kütüphanesine Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oyunu da dahil olmak üzere 4 yeni oyunun eklendiğini açıkladı.

NVidia GeForce Now sistemi için her hafta olduğu gibi sisteme eklenecek yeni oyunlarla ilgili açıklama yapıldı. NVidia tarafından yapılan açıklamaya göre dün çıkan Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oyunu da dahil olmak üzere sisteme 4 yeni oyun eklenecek. Sisteme eklenecek oyunların listesi ve verilen detaylar şu şekilde;

Rainbow Six Extraction, GeForce Now sistemine eklendi

GeForce NOW kütüphanesine eklenen Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, NVIDIA DLSS sayesinde oyun, keskin görüntüler oluştururken daha yüksek kare hızına sahip oluyor. GeForce NOW ile oyuncular, Rainbow Six evrenindeki milyonlarca oyuncuyla birlikte oyunu oynama şansına sahip olacaklar. Oyuncular, taktik nişancı oyunu Rainbow Six’te kendi başlarına mücadele edebileceği gibi en fazla üç kişilik takım halinde de arkadaşlarıyla oyunu deneyimleyebiliyor.

GeForce Now kütüphanesine 4 yeni oyun eklendi

Oyuncular, farklı zorlukların üstesinden gelmek için, stratejileriyle uyumlu özel becerilere ve ilerleme yollarına sahip 18 farklı operatörle, koruma bölgelerinde sürükleyici bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Böylece kritik bilgileri toplayıp, savaş alanını yeniden şekillendirebilen, Archaean’lar olarak bilinen ve sürekli gelişen, son derece ölümcül bir uzaylı tehdidiyle savaşabilecekler. 

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction dahil olmak üzere bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunların listesi:

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (Ubisoft Connect)
  • Blacksmith Legends (Steam)
  • Fly Corp (Steam)
  • Garfield Kart- Furious Racing (Steam)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 16:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now kütüphanesine 4 yeni oyun eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×