GeForce Now sistemine bu hafta 11 oyun daha eklendi

GeForce Now sistemine bu hafta 11 oyun daha eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.07.2020 - 13:14
Rainbow Six Siege için Highlight desteği sunulan NVidia GeForce Now sistemine bu hafta 11 oyun daha eklendiği açıklandı. Eklenen oyunların listesi haberimizde.

NVidia'nın bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now için yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Firma yaptığı açıklama ile sisteme 11 oyun daha eklendiğini duyurdu. Yapılan açıklama ve sisteme eklenen yeni oyunların listesi şu şekilde;

GeForce Now sistemine bu hafta 11 oyun daha eklendi

Bu haftanın GeForce NOW’da Oyuna Hazır güncellemesine ek olarak NVIDIA, oyun severlerle farklı birkaç güncellemeyi daha paylaşıyor:

- Artık oyuncular, Steam kütüphanelerini GeForce NOW destekli oyunları daha kolay bulabilmek için birbiriyle senkronize edebilecek.
- Yeni NVIDIA Highlights desteği sayesinde oyuncular için her bir Rainbow Six Siege zafer anını yakalamak mümkün.
- Asus, yeni GeForce NOW sertifikalı Router’ını duyurdu [RT-AX86U]

Şimdi ‘Eşitlensin’

Steam kütüphanelerinde yüzlerce oyunu bulunduran oyun severlerin artık GeForce NOW destekli olan yapımları arayıp bulmaları çok daha kolay bir hale geliyor. GeForce NOW üyeleri artık Settings > Game Sync sekmesine giderek Steam kütüphanelerini sistemle senkronize edebilir. Bu özellik sayesinde GeForce NOW destekli oyunlar otomatik olarak Steam kütüphanesinde tanınacak ve uygulama içinde “My Library” bölümüne eklenmiş olacak.

Kullanıcılar, Steam hesapları tanımlanmış olduğu sürece her yeni Steam alışverişinde GeForce NOW kütüphanesini Settings > Game Sync sekmesine giderek güncelleyebilecek. Bu sayede oyun severler, GeForce NOW kataloğunu güncel tutmanın en kolay yoluna ulaşmış olacak.

Her Zaman Arkanızdayız

Rakip takımı bir şekilde atlatıp son kalan iki operatörü de indirdiniz ve destansı bir zafere imza attınız ama kimseyi inandıramadınız… Bunlar pek çok oyuncunun yaşadığı hikayeler. Fakat artık her şeyi kayıt altına almak mümkün. NVIDIA Highlights sayesinde istediğiniz anlara ait kanıtlar, artık elinizde.

NVIDIA Highlights listesine eklenen en yeni oyun olan Rainbow Six Siege, bundan sonra oyun anlarını otomatik algılamak ve yakalamak için NVIDIA’nın akıllı modelleme ve görüntü tanıma teknolojisini kullanacak. Yakalamaya değer böylesi anlarla dolup taşan Ubisoft’un FPS’sini oynayan GeForce NOW üyeleri, her bir efsanevi zaferi kaydedip kolayca paylaşma imkanına sahip olacak.

GeForce Now sistemine bu hafta 11 oyun daha eklendi

Rainbow Six Siege, GeForce NOW’da “Highlights” ile gitgide büyüyen oyun listesine katılan son oyun olurken, NVIDIA, üyelerine diledikleri gibi övünme şansı elde etmelerini mümkün kılan oyun içi desteği sunuyor olmaktan son derece memnun. NVIDIA Highlights destekli oyunların tam listesine buradan ulaşılabilir. Yakında, daha çok oyun için Highlights desteği sunulacak.

Network Performansında İleri Seviye

Yeni GeForce NOW sertifikalı router modeli Asus RT-AX86U ile NVIDIA ve Asus, oyunculara daha düşük gecikme süreleri sunarak oyunlarda daha akıcı bir deneyim sağlıyor. Kablolu bağlantı kullanan oyun ekipmanları için, router üzerinde bulunan özel Gaming Port’u, bu girişe bağlı olan herhangi bir kablolu cihazı önceliklendiriyor. Bulutta en iyi oyun deneyimi için tasarlanmış olan RT-AX86U’teki Açık NAT işlemini ise karmaşık prosedürlere gerek kalmadan yalnızca 3 kolay adımda yapmak mümkün.

Game Ready on GeForce NOW

GeForce NOW üzerinden en sevilen oyunları anlık oynama imkanı her zaman “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” olmak anlamına geliyor. NVIDIA, bütün oyun güncellemelerini ve yamalarını yöneterek oyun deneyimini bulut oyunculuğu için optimize ediyor ve Game Ready sürücüleri performans iyileştirmeleriyle geliştiriyor. Buna ek olarak, eğer oyun RTX destekliyorsa, o oyunu muhteşem ışın izlemeli grafiklerle ve DLSS 2.0 ile oynamak mümkün.

GeForce NOW’a yeni eklenen oyunlar:

Blightbound (yeni oyun, Steam’de - 29 Temmuz)

Hellpoint (yeni oyun, Steam’de ve Epic Games Mağazası’nda - 30 Temmuz)

Dead Age 2 (yakın zamanda çıkan oyun, Steam’de 16 Temmuz)

Far Cry 3 (Epic Games Mağazası)

For The King (Epic)

Life is Strange - Before the Storm

Magic the Gathering: Arena (Epic)

South Park: The Stick of Truth (Epic)

Stationeers

This War of Mine (Epic)

Warface (My.com)

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 18:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2020 10:15
Tr de serverleri varmı yok 100 download 8 uploadla full grafiklerde çamur gibi dona dona oynatıyor çöp bizim ülke için
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2020 23:43
Benim net nasıl çöp uçak uçak nerenle okuyorsun
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2020 15:20
Senin netin çöp diye herkesin ki çöp mü sanıyosun??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2020 20:43
35mbps ile çatır çatır oynuyorum ac oddysey ve originsi ayrıca division 2yi Epic gamesin 60tl lik indirimleri sayesinde aldım bu oyunları.Ha unutmadan sağlıklı bir oyun deneyimi için wifi değil ethernet ile bağlanın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 17:30
PUBG nerde? Ben burda oynamak için aldım yok
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 22:13
Almadan önce araştırsaydınız keşke. Oyunlar bu gibi kütüphanelerde zor bulunuyorlar haklardan dolayı. İade etmişsinizdir umarım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 14:03
Sonunda steam senkronizasyonu getirdiler helal olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 16:27
eklense nolcak aga ? türkiyedeki internet uganda ile yarışıyor fiyatı ise konuşmaya grk yok biliyorsunuz 4. dünya ülkesinde normal
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 19:15
100 hızla taş gibi oynanıyor dostum fiyatı da gayet uygun
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 19:06
100 liraya 50 mbps ttnet kullanıyorum, evdekiler video, film izlemese normal pc de oynuyormuşum gibi akıyor
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 19:00
Benim internet 12 megabit ama gayet iyi oynatıyor
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2020 18:39
Gayet uygun bir fiyata gayet güzel bir netim var sizde ttneti terk etmeyi deneyin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×