GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi

Ersin Kılıç 18.12.2022 - 12:32
NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now kütüphanesine Witcher 3 yeni nesil sürümü dahil olmak üzere altı yeni oyunun eklendiğini açıkladı.

NVidia GeForce Now sistemi için her hafta olduğu gibi sisteme eklenecek yeni oyunlarla ilgili açıklama yapıldı. NVidia tarafından yapılan açıklamaya göre Witcher 3 yeni nesil sürümü de dahil olmak üzere sisteme bu hafta altı yeni oyun eklendi. Sisteme eklenecek oyunların listesi ve verilen detaylar şu şekilde;  

GeForce Now sisteminde bu hafta

Oyuncular Marvel's Guardians of the Galaxy, Control ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda gerçek zamanlı ışın izleme ve RTX ON ile en iyi sinematik deneyimi yakalayarak yıl başı dönemini daha da ışıltılı hale getirebiliyor. 

GeForce Now ile Mac cihazlar bulutun gücüyle bir oyun platformuna dönüşüyor, PC'ye özel olarak New World ve Lost Ark oyunları oynanabiliyor ve NVIDIA SHIELD veya Samsung Smart TV'lerde muhteşem 4K çözünürlükte büyük ekranda en iyi oyunları oynamak mümkün hale geliyor.  

GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi

Fortnite veya Genshin Impact dokunmatik kontrollerle mobil cihazlar üzerinden kolayca oynayabiliyor. Oyuncular Assassin's Creed Valhalla ve Far Cry 6 da dahil olmak üzere Ubisoft ve benzeri platformların en iyi oyunlarını deneyimlenebiliyor ve ICARUS ve Crysis Remastered’da becerilerini test ederek oyunların keyfini çıkarıyor.

Apex Legends ve Roller Champions'ın en yeni sezonu gibi oynaması ücretsiz 100'den fazla oyunla, oyuncular kendi kütüphanelerini hızlıca oluşturabilirken bu oyunlara ve oyunda kaydedilen ilerlemelere herhangi bir cihazdan erişilebiliyor.

Yıl başı sezonunun başlamasıyla birlikte Epic Games Store ücretsiz oyunları sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. NVIDIA’nın bu oyunları önümüzdeki haftalarda kütüphaneye eklemek için çalışmaları da sürüyor.  Buradaki gelişmeleri takip etmek için Ücretsiz Oyunlar sayfasını düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

Gümüş Atın Avcınıza, Dolsun O Kesesi

Oyuncular artık The Witcher 3: Wild Hunt — Complete Edition'ın yeni nesil görsellerinin keyfini çıkarabilecek. Güncelleme, oyuna sahip olan herkes için ücretsiz ve GeForce NOW üyeleri, indirmeye gerek kalmadan neredeyse tüm elektronik cihazlar üzerinden oyunu Geralt of Rivia olarak büyüleyici bir kalitede oynayabiliyor.

Ek olarak, üyeler GeForce NOW sistemi üzerinden aşağıdaki oyunlara bu hafta erişebiliyor; 

  • Master of Magic ( Steam'de Yeni Sürüm)
  • Roller Champions ( Steam'de Yeni Sürüm)
  • Wavetale ( Steam'de Yeni Sürüm)
  • Cosmoteer: Starship Architect & Commander (Steam)
  • Floodland (Steam)
  • Marvel’s Midnight Suns (Epic Games Store)
     

Bu hafta Electronic Arts oyunlarının Origin versiyonları Battlefield 2042 'den başlayarak yeni EA uygulamasına geçerken gözünüzü dört açın.   Bu oyunlara sahip olmanın yanı sıra üyelerin içeriği, bulut kayıtları ve arkadaş listesi EA uygulamasına aktarılacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2024 05:49
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2022 00:07
Witcher 3 Geforce Now üzerinde daha önce de vardı, bu farklı bir sürüm mü?

------------------------------

Next gen sürümüne yükseltilmiş
Kalan Karakter: 300 Gönder
GeForce Now sistemine bu hafta 6 oyun daha eklendi
İlginizi Çekebilir