GeForce Now sistemine bu hafta 7 oyun daha eklendi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.03.2022 - 14:49
NVidia yaptığı açıklama ile GeForce Now kütüphanesine Dread Hunger oyunu da dahil olmak üzere 6 yeni oyunun ekleneceğini açıkladı.

NVidia GeForce Now sistemi için her hafta olduğu gibi sisteme eklenecek yeni oyunlarla ilgili açıklama yapıldı. NVidia tarafından yapılan açıklamaya göre Dread Hunger oyunu da dahil olmak üzere sisteme bu hafta 7 yeni oyun eklenecek. Sisteme eklenecek oyunların listesi ve verilen detaylar şu şekilde; 

GeForce Now sistemine bu hafta 7 oyun daha eklendi

GeForce NOW platformu, PC oyun dünyasına açılan kapı niteliğinde. Bulut ortamındaki GeForce GPU'ların gücüyle her oyuncu, en iyi dijital oyun mağazalarında, en düşük donanımdaki cihazlarıyla bile kolaylıkla oynayabiliyor. Üyeler, Steam, Epic Games Store, Ubisoft Connect, Origin and GOG.com gibi dijital oyun mağazalarından, sahip oldukları 1.000'den fazla PC oyununa erişebiliyor. 

GeForce Now sistemine bu hafta 7 oyun daha eklendi

GeForce NOW sayesinde Mac'ler ve mobil cihazlar dahil neredeyse tüm cihazlar bir oyun donanımına dönüşebiliyor.

Oyuncuları ölümcül bir hayatta kalma ve ihanet oyununda karşı karşıya getiren Dread Hunger gibi en popüler PC oyunları da dahil olmak üzere, her perşembe günü GeForce NOW Kütüphanesi’ne yeni oyunlar katılıyor. Bu sayede, başlangıçta Steam ve Epic'ten yaklaşık 100 ücretsiz oyunluk koleksiyona anında sahip olunabiliyor. Tüm ilerlemeler bulutta senkronize ediliyor, böylece cihazlar arasında veya hatta çevrimiçi olarak ama GE Force NOW kalitesinde oynanmaya devam edilebiliyor.

Bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunlar

  • Monster Energy Supercross - The Official Videogame 5 (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Tunic (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Syberia: The World Before ( Steam ve Epic Games Store’da 18 Mart’ta Yeni Sürüm)
  • Blood West (Steam)
  • Dread Hunger (Steam)
  • Hero’s Hour (Steam)
  • Hundred Days- Winemaking Simulator (Steam ve Epic Games Store)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 04:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
GeForce Now sistemine bu hafta 7 oyun daha eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×