Geliştiriciler PSP 2 için mi çalışıyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 28.09.2010 - 10:09
PSP 2, sağlam bir oyun kadrosuyla çıkabilir.

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan PSP2 söylentisi, giderek gelişmeye devam ediyor. Birden çok kaynağa göre, Sony firması henüz açıklamadığı PSP2 için sağlam bir oyun kadrosu oluşturuyor.

Netherrealm Studios'un PSP2 için bir Mortal Kombat geliştirdiği söylentisinin ardından, birden fazla oyun geliştiricisinin PSP2 için oyunlar hazırladığı söylentisi ortaya çıktı.

Hem üçüncü parti hem de Sony'nin kendi bünyesindeki geliştiricilerin, yeni PSP için sağlam bir çıkış kadrosu oluşturmaya çalıştığı gelen haberler arasında.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geliştiriciler PSP 2 için mi çalışıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×