Geliştiriciler, Red Dead Redemption 2 için DLC getirecek mi?

Geliştiriciler, Red Dead Redemption 2 için DLC getirecek mi?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 31.05.2018 - 10:15
Rockstar Games'ten açıklama geldi

Rockstar Games'in Grand Theft Auto V için bir hikaye genişleme paketi çıkartabileceği uzun süredir konuşuluyordu. Ancak, beklenen hikaye genişleme paketi, bir türlü gelmedi. Peki Red Dead Redemption 2 için bir hikaye genişleme paketi beklemeli miyiz? Take-Two, hikaye genişleme paketleri konusunda çok da katı görünmüyor.

Red Dead Redemption 2'ye hikaye genişleme paketi gelebilir

Rockstar Games, daha çok GTA Online'ı yeni içeriklerle desteklemeyi tercih etti. Artık bu saatten sonra da, GTA 5' için bir hikaye genişleme paketi beklemeli miyiz orası şüpheli. Peki, Red Dead Redemption 2 için bir  hikaye genişleme paketi beklemeliyiz? Daha oyun çıkmadan bunu söylemek zor olsa da, Take- Two yöneticisi Karl Slatoff, genişleme paketlerinin çok "kazançlı" olduğunu vurgulayarak. Bu konuya sıcak baktıklarının sinyalini verdi. İndirilebilir içeriklerin şirketleri için oldukça ilgi çekici bir model olduğunu, belirten Karl Slatoff, genişleme paketleri aynı zamanda oyuncular için de oldukça çekici, çünkü oyunu oynamaya devam etmelerini sağlıyor. 26 Ekim'de çıkış yapacak olan Red Dead Redemption 2'ye bir hikaye genişleme paketi gelmesi hiç de fena olmazdı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 07:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2018 14:47
Online ı tutmayacağı için rdr undead nightmare in ikincisini çıkarırlar.
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2018 17:32
Online nasıl tutmaz abi kırıkmısınız düşünsenize online kelle avcılığı yaptığınızı ve düşmanlar gerçek oyuncular öf tadından yenmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.05.2018 12:32
Daha ana oyun çıkmadan genişleme paketi gelseydi iyi olurdu demek
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×