Geneforge 2 geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Geneforge 2 geliyor
Spiderweb Software firması yeni bilim kurgu temalı RPG oyunu olan Geneforge 2'yi duyurdu. Oyunda oldukça geniş bir dünyayı keşfetmeye çalışacağız ve uğrunda savaşmak istediğimiz tarafı kendimiz seçebileceğiz. Savaşmanın yanısıra ayrıca kendi mutant yaratıklarımızı da yaratabileceğiz. Geneforge 2, yaz aylarında piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geneforge 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×