Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 29.09.2021 - 15:44
Son dönemin popüler MMO'larından Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor. Oyuncu topluluğu Genshin Impact'i eksi not bombardımanına tuttu.

Genshin Impact eleştiri bombardımanına tutuluyor.  Genshin Impact oyuncuları, oyunun yapımcısı miHoYo'nun MMO'da boy gösteren problemlere sessiz kaldığını, son dönemde duyurulan etkinlik ve ödüllerin çok yetersiz olduğunu ve oyuna eklenen bazı karakterlerin özensiz şekilde tasarlandığını iddia ediyorlar.

Oyuncular bu yüzden, "tepkilerini" göstermek için bir yol bulmuşlar, oyunu Apple Store ve Google Play Store'da eksi not bombardımanına tutmak!

Genshin Impact eleştiri ve eksi not bombardımanına tutuldu

Geçtiğimiz Ağustos ayında gerçekleşen Gamescom 2021 sırasında Genshin Impact ile Horizon evrenlerinin birleşeceğini ve girmek üzere olduğumuz Ekim ayında da "Melodies of an Endless Journey"  etkinliğinin de oyuna ekleneceğini öğrenmiştik. Ancak oyuncular, bahsi geçen etkinliklerde sunulan ödülleri yetersiz hatta "cimri" bulmuşlar.

Genshin Impact eleştiri

Oyunun ödül sisteminin yetersizliği ve yapımcı firmanın bu konudaki sessizliği birleşince Genshin Impact topluluğu çözümü, Genshin Impact Google Play Store sayfasını "1" not bombardımanına tutmakta bulmuşlar. Twitter ve Discord adreslerinde oyunun düşürülen notunu "Şimdi gülen taraf kim?" tadında mesajlar ile paylaşarak yapımcıya duyuran oyuncular, Genshin Impact Apple Store notunu ise pek etkileyememişler. Oyunun notu an itibariyle 4.7/5.

Twitter, Discord, Google Play Store ve Apple Store üzerinden yükselen "tepkilere" karşı miHoYo sessizliğini koruyor.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 12:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 30.09.2021 17:57
Vayy arkadaş ne acayip insanlar var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
omrkcmn
omrkcmn 29.09.2021 18:35
Google play cemaati iş başında. Yok üstte görünsün diye 1 verdim yok random attım yok bilgilerimi paylaşmayın gibisinden resmi dille yazılmış yorumlar hahahah. Geliştirici takmamalı bunları.
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 16:26
19.55 arkadaşın yazdığını nerenle okudun acaba? Konuşmayın mı diyor? Mantıklı yorum yapın diyor. Bak ne yazmış tekrar oku, anla sonra konuş. Daha okuduğunu anlamıyosun birde gelip atar yapıyosun.
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 19:59
Bu tarz yorumlara yapan kullanıcıların yaş seviyesi, verebilecekleri en fazla yıldız sayısından bile düşük.
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 19:55
Cyberpunkda güzel oyun zaten geliştirici ne kafaya takacak discorddan banla youtubedan telif at redditden konuyu yasakla google playden yorumları sil. Haklısın konuşmaya geliştirici olmayanların ne hakkı var. Zaten insanların bir konu hakkında yorum yapmaya ihtiyacı yok evrimsel olarak yani
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 16:23
İyide arkadaş mobilde nasıl bir özen gösterilmesini bekliyonuz acaba? Adamlar oyunu PC ye göre yapmış zaten. Mobilde cihazlar PC gibi güçlü değil ki. Hepsi farklı işlemci ve ram kullanıyor. Bu oyun PC için yapıldığı içinde oyun mobilde dengesiz çalışıyor ve grafikler vs düşük kalıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2021 07:15
Honkai impact te aynı artık oynanmıyorlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 21:15
anime görselliği ile malı götürdü, yoksa ne oynanış var ne bişey.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Genshin Impact eleştiri yağmuruna tutuluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×