Genshin Impact ile Horizon evreni birleşiyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 25.08.2021 - 23:07
Genshin Impact için, Horizon evreni ile bir "crossover" etkinliği duyuruldu. 1 Eylül'de başlayacak olan etkinlikte Horizon'un ana karakteri Genshin'e eklenecek.

Genshin Impact için Gamescom 2021'de bir crossover etkinliği duyuruldu. 1 yaşına girmek üzere olan popüler Uzak Doğu Aksiyon Rol Yapma oyununa Horizon evreninin ana karakteri Aloy, oyunun 2.1 güncellemesi ile oyuna eklenecek.

Genshin Impact ile Horizon evreni birleşiyor

Genshin Impact

3 Eylül'de erken erişime açılacak olan karakter ve crossover Playstation 5 ve Playstation 4 üzerinden alınabilecek. Ayrıca, Genshin Impact'in birinci yılı dolayısıyla bu sonbaharda, "Melodies of an Endless Journey" adında bir etkinlik Ekim ayında oyuna eklenecek. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2021 20:51
Imyeaaahhhh
Kalan Karakter : 300 Gönder
Genshin Impact ile Horizon evreni birleşiyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×