Geralt Fortnite 4.cü sezonu ile oyuna ekleniyor

Murathan Özlü
Murathan Özlü 5.12.2022 - 17:39
Geralt Fortnite evreninden daha fazla kaçamadı, oyunun 4.cü sezonu ile birlikte Fornite'a eklendi

Geralt Fortnite 4.cü sezon ile oyuna eklendi. Oyuna Geralt haricinde Doom Slayer ve ilerleyen dönemde Muhteşem Hulk'da eklenecek.  Yeni bir adada geçecek olan oyun Unreal Engine 5.1 motoruna geçiş yapacak.

Oyuna ayrıca, yeterince hızlı koşulursa nesnelerin üzerinden atlama  mekaniği ve arazi motosikletleri eklendi.

Geralt Fortnite 4.cü sezonu ile Fortnite evrenine katıldı

Geralt, Fortnite'ın çizgi film tadındaki sanat tarzını yansıtacak şekilde oyuna eklenmişken, Doom Slayer sanki savaşın ortasında geçit açıp Fortnite adasına atmışlar gibi duruyor. Bu Rivyalı Geralt'ın başka bir oyun evreniyle ilk karşılaşması da değil. Oyun dünyasının en meşhur canavar avcısı kendini daha önce Monster Hunter: World'de buluvermişti.

Geralt Fortnite
Amazon ise dün, Geralt ve arkadaşlarının 2023 yılında kendilerini Lost Ark evreninde bulacaklarını duyurmuştu. Witcher'ın, zaman ve mekanı yoğun şekilde işleyen hikayesi sebebiyle Geralt'ın bir portaldan geçtikten sonra kendini herhangi bir oyun evreninde buluvermesi, Witcher'ın hikayesine ters düşmüyor. Bu durum ayrıca Geralt'ın neden portallardan nefret ettiğinin de göstergesi olabilir.

Muhteşem Hulk ise sezonun ilerleyen döneminde oyuna eklenecek. Fragmanı izleyen oyuncular, My Hero Academia animesinden Deku'nun da oyuna eklenecek karakterlerden olduğunu saptamışlar.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 21:19
Maymun etmedikleri bir Geralt kalmıştı :D
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 00:07
Sen öyle görüyorsan yapacak bir şey yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 14:04
Epic zenginden alıyor, unreal'e yatırıyor, hakkını ödeyemeyiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 19:14
Geralt: I really really hate portals!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Geralt Fortnite 4.cü sezonu ile oyuna ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×