Gerçek Brothers in Arms geri dönüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.08.2011 - 16:12
Matt Baker ve arkadaşları, final macerasına koşuyor
Gearbox'un geliştirdiği Brothers in Arms serisi, İkinci Dünya Savaşı temalı oyunlar arasından gerçekçilik ve duygusallık faktörleriyle kolaylıkla sıyrılmayı başarabilmiş bir seri. Hell's Highway'i bitirdiyseniz, finalinde yazan "devam edecek" ibaresini de görmüşsünüzdür.

Haliyle maceranın devamını beklerken Gearbox, bize E3'te Furious 4'ü, bir nevi Inglourious Basterds filminin oyun versiyonunu göstermişti. Neydi seriyi böyle radikal bir değişikliğe iten, diye sorup soruştururken, oyuncuların bu tarz şeylerden daha fazla hoşlandığını belirtiyordu Gearbox yetkilileri.

Gerçek Brothers in Arms geri dönüyor
Peki serinin asıl devam oyunu ne olacaktı? Gearbox'un buna da bir yanıtı vardı: "Matt Baker ve arkadaşlarının destansı finalini hepiniz görmeyi hak ediyorsunuz." Nitekim öyle de olacak gibi, zira PAX organizasyonunda hikayeyi devam ettirecek oyunun hazırlandığına dair ilk bilgi geldi. Evet, Furious 4'ten değil, gerçek Brothers in Arms devam oyunundan bahsediyorum.


Yorumlar 37
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 07:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gerçek Brothers in Arms geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×