Gerçek Oyun Deneyimi Monster Oyun Bilgisayarı ile Asıl Şimdi Başlıyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 15.07.2015 - 16:58
Monster oyuncu bilgisayarları, sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını açmaya hazırlanıyor. Üstelik HD ve full çözünürlükte!
Oyun Deneyimini Maksimuma Taşıyan Oyun Bilgisayarı

Malum yaz mevsimi oyun tutkunları için biçilmiş kaftan. Batman: Arkham Knight Rockstead, The Witcher Wild Hunt, Assasin’s Creed: Chronicles derken zamanınızın nasıl geçtiğini bilemeyecek, yeri gelecek Arkham’ı kurtaracak, Çin’de suikastçi olacak ya da Kuzey Krallığın kaderini belirleyeceksiniz. Elbette gerek maksimum keyfi almak gerekse atmosferi en iyi şekilde yaşayabilmek için hızlı, kesintisiz, ping sıkıntısı yapmayan bir oyun bilgisayarına ihtiyaç duyacaksınız. Tabiri caizse çileden çıkmanızın en büyük nedeni olan bu tip sorunları çözmeniz için güçlü bir gaming laptop kullanmanız gerekecek.

Gerçek Oyun Deneyimi Monster Oyun Bilgisayarı ile Asıl Şimdi Başlıyor!
İşte bu noktada sizlerin yardımına koşacak, tüm bu sorunlarınızı çözmeyi amaçlayan Monster’ın birbirinden eşsiz mitolojik canavarların modellerde hayat bulduğu oyun bilgisayarı serileri devreye giriyor. Yerli Fokus Bilgisayar'a ait bu modeller, gerçek oyun deneyimini başlatmaya hazırlanıyor. Üstelik bunların hepsini masaüstü bilgisayarın gücünü kullanarak dizüstü bilgisayarda yapıyor.

Performans Canavarı Bir Oyun Bilgisayarı

İnce ve zarif tasarımları ile dikkat çeken, performans canavarı bu laptoplar, özelleştirilebilir klavyeye sahip. Böylece micro tuş seçimleri bir problem olmaktan çıkıyor. 32 GB’a kadar arttırılabilir belleği ile öne çıkan modeller, fps sorununuza da çözüm olacak. Eşsiz soundblaster X-FI MB3 ses sistemi ve Onkyo hoparlör ve subwoofer özellikleri, ek bir ses sistemi dahi gerekmeden kusursuz ses kalitesi ile oyun deneyiminizi maksimuma çıkarıyor. 17.3” Full HD Mat LED Ekran ile kusursuz görüntü elde etmenizi amaçlıyor. Ergonomik ve hafif oluşu, Monster oyun bilgisayarı modelini diğer oyun bilgisayarlarından ayırıyor. Oyun içerisinde takılmaları minimuma indirmek için gelişmiş raid teknolojisi kullanan Monster oyun bilgisayarları, 2 x 2.5” SSd ve 2 x M.2 SSd desteği sağlıyor. Elbette bu kadar yüksek teknolojiye sahip bir ürün nasıl ısınmadan çalışıyor diyebilirsiniz. Bu noktada da Monster’ın gelişmiş soğutma sistemi devreye giriyor. 2 fan ve 7 ısı borusu ile tüm bileşenlerin serin bir şekilde çalışmasını amaçlayan Monster, baş döndürücü bir hıza sahip.

Gerçek Oyun Deneyimi Monster Oyun Bilgisayarı ile Asıl Şimdi Başlıyor!
Canavarın Sırrı Ne?

Monster, masaüstü ve laptop bilgisayarların avantajlarını tek çatı altında birleştirmeyi aslında en büyük sırrı. Bunun için yalnızca laptop üretimi yapan firma, hiçbir zaman daha azı ile yetinmemenizi amaçlıyor. Yeni nesil i7 işlemcilerden tutun, Nvidia Quadro serisi ekran kartlarına kadar tüm Monster parçaları maksimum performans sağlamanızı amaçlıyor. Bu sayede bundan sonra hiçbir oyunu grafik ayarlarını kısmadan kullanmanızı sağlıyor. Monster oyun bilgisayarları ‘‘oyun canavarı’’ tabirini fazlasıyla hak ediyor. Öyle ki oyun bilgisayarı olarak üretilmiş olduğu seriler bile mitolojik canavarlardan seçilmiş. Abra, Huma, Tulpar ve Semruk isimli bu canavarlar kendine has özelliklerine göre gaming laptop modellerinde hayat buluyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 10:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gerçek Oyun Deneyimi Monster Oyun Bilgisayarı ile Asıl Şimdi Başlıyor!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×