GetsuFumaDen: Undying Moon güncellemesi oyuna yeni karakter ekliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.06.2021 - 00:46
GetsuFumaDen: Undying Moon güncellemesi ile oyuna eklenen Getsu Renge, çok daha hızlı ve çevik savaş stiliyle göz dolduruyor

Geçtiğimiz ay erken erişim sürümü ile karşımıza çıkan GetsuFumaDen: Undying Moon için yeni bir güncelleme yayınlandı. Konami bu güncelleme ile birlikte oyuna çok daha hızlı ve çevik bir oynanışa sahip olan Getsu Renge isimli karakterin eklendiğini duyurdu. Firmanın yaptığı açıklama ve daha önce oyun için hazırladığımız videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

GetsuFumaDen: Undying Moon güncellemesi yayınlandı

Konami yaptığı açıklamada geçtiğimiz haftalarda ülkemize özel fiyatıyla Erken Erişime açılan yeni oyunu GetsuFumaDen: Undying Moon’a gelen son güncellemeyle oyuna yeni, oynanabilir bir karakter olan Getsu Renge’yi getirdiklerini açıkladı. Bu önemli güncellemeyle oyundaki çeşitli bug’ların düzeltildiği ve dengelemelerin yapıldığı belirtiliyor. Güncellemelerin tam listesine oyunun Steam mağaza sayfasından ulaşabilirsiniz.

Üstün dövüş yetenekleri ve güzelliğiyle nam salmış Getsu Renge, Getsu klanının 21. Lideri olmasının yanı sıra klanın en iyi kadın Ninja savaşçısı olarak biliniyor. Getsu Renge’yi seçen oyuncular yeni oynanış stilleri geliştirebilecekler zira Getsu Renge, Getsu Fuma’ya kıyasla çok daha hızlı ve çevik saldırılara sahip. Ancak bu avantajının yanı sıra Getsu Fuma’ya kıyasla bir dezavantajı var; saldırı gücü ve defansı ona kıyasla daha düşük. Dolayısıyla oyuncuların bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmesi gerekiyor.

GetsuFumaDen: Undying Moon güncellemesi oyuna yeni karakter ekliyor

GetsuFumaDen: Undying Moon’in Erken Erişim süreci devam ederken KONAMI oyuncuların geri bildirimlerini Steam® topluluğu, Twitter hesabı ve oyuna özel Discord sunucusu üzerinden toplamaya devam ediyor. Oyunculardan gelen yorumlar doğrultusunda oyuna son şeklinin verilmesine devam edileceği belirtilmekte.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2023 15:09
Kalan Karakter: 300 Gönder
GetsuFumaDen: Undying Moon güncellemesi oyuna yeni karakter ekliyor
İlginizi Çekebilir