Getsufumaden: Undying Moon Steam'de erken erişime açıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.05.2021 - 02:06
Getsufumaden: Undying Moon Erken Erişim sürümünü satın alanlar oyunun orijinal Famicom sürümünü de içeren özel bir pakete sahip olacak

Konami'nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni oyunu GetsuFumaDen: Undying Moon Steam üzerinden erken erişim sürümü ile karşımıza çıktı. Ukiyo-e stiline sahip olan yapım 2D, roguelike ve metroidvania türlerini bir araya getiriyor. Konami'nin bu erken erişim süreci ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

Getsufumaden: Undying Moon Steam sürümü erken erişime açıldı

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı bir açıklamayla bağımsız oyun stüdyosu GuruGuru tarafından geliştirilen yeni 2 boyutlu hack-and-slash roguvania tarzı oyununun Steam® üzerinde Erken Erişime açıldığını duyurdu. GetsuFumaDen: Undying Moon, 40 TL erken erişim fiyatıyla oyuncularla buluşuyor.

11 dilde yayınlanan GetsuFumaDen’in Erken Erişim sürümü, Japonların Ukiyo-e görsel tarzında tasarlanmış hepsi birbirinden güzel toplam sekiz bölümden oluşuyor. Erken Erişim paketi, oyunun orijinal Famicom sürümü, dijital artbook ve orijinal oyun müziklerini içermekte.

KONAMI oyuncuların geribildirimlerini iletmek için kullanabilecekleri resmi Discord sunucusu açmanın yanı sıra bu sürümün kaydedilmesini ve yayınlanmasını desteklediklerini belirtiyor. Bu doğrultuda hazırlanmakta olan Kullanıcı İçerik Kılavuzu, dünya çapındaki içerik üreticilerine oluşturdukları içeriklerde yardımcı olmayı ve kafalarında oluşabilecek soruları yanıtlamayı hedeflemekte. Bu kılavuz 14 Mayıs’ta sizlerle olacak.

Getsufumaden: Undying Moon Steam'de erken erişime açıldı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2023 15:25
Kalan Karakter: 300 Gönder
Getsufumaden: Undying Moon Steam'de erken erişime açıldı
İlginizi Çekebilir