Ghost in the Shell filminden röportaj videosu geldi

Ghost in the Shell filminden röportaj videosu geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.03.2017 - 12:23
Altyazılı video yayınlandı
Aynı isimli anime ve manga serisinden uyarlanan ve ülkemizde Kabuktakı Hayalet ismi ile gösterime girecek olan Ghost in the Shell filminden yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu ay sonunda, 31 Mart'ta gösterime girecek olan filmin yapım aşamasına dair altyazılı bir video yayınlandı.

Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Michael Carmen Pitt, Pilou Asbaek, Chin Han ve Juliette Binoche gibi isimlerin yer aldığı filmin Türkçe açıklanan konusuna ve bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Binbaşı (Scarlett Johansson) korkunç bir kazadan kurtarılmış ve dünyanın en tehlikeli suçlularını durdurmaya kendisini adayan kusursuz bir asker olarak siber-geliştirilmiş insan türünün ilk örneğidir. Terörizm, insanların zihinlerine girip onları kontrol etmeyi de içeren yeni bir boyuta ulaştığında Binbaşı bunu durdurmak için eşsiz biçimde donatılır. Yeni bir düşmanla yüzleşmeye hazırlanırken kendisine yalan söylendiğini, hayatının kurtarılmadığını, çalındığını öğrenir. Geçmişini geri kazanmak, bunu kendisine kimin yaptığını öğrenmek, başkalarına da yapmadan onları durdurmak için hiçbir engel tanımayacaktır. Film dünyaca ünlü Japon mangası “Kabuktaki Hayalet”e dayanmaktadır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 16:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir