Ghost in the Shell filminin fragmanı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.11.2016 - 08:56
Fena durmuyor
Kültleşmiş animelerden biri olan ve beyazperde versiyonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Ghost in the Shell filminden beklenen fragman sonunda geldi. Daha önce filme ait görüntülerin ve kısa bir teaser yayınlanmasından sonra ortaya çıkan bu fragman film hakkındaki bazı soru işaretlerini de gidermeyi başarıyor.

Motoko Kusanagi rolünde Scarlett Johannson'u izleyeceğimiz filmin fragmanında hikaye adına önemli ipuçlarına yer verilmiş. Atmosfer olarak oldukça başarılı dursa da hikaye açısından orjinal seriden sapma yaşanacağa da benziyor. Ayrıca filmin kadrosunda Japon aktör Beat Takashi gibi önemli isimlerin yanı sıra Wolverine, Game of Thrones ve Arrow gibi serilerde de küçük roller ile karşımıza çıkan Rila Fukushima gibi isimler de bulunuyor.

Yayınlanan bu yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2016 08:51
"Fena durmuyor" dedirtmek zorunda bırakacak kadar kötü duruyor.
Hollywood kendini tekrar etmeyi başarı sanar olmuş. Filmdeki görsellerde sanat sıfır. Biraz o filmden biraz bu filmden biraz da plugin tamamdır ver greenboxu...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 15:54
Scarlett Johannson inanılmaz saçma bir tercihti bence, nerede kesinlikle filmin önüne geçecek. Kamera 2 saat boyunca sırf Scarlett'in etrafında bile dönse izleyecek milyonlarca insan var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2016 11:32
valla fena duruyor bence:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost in the Shell filminin fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×