Ghost of Sparta'da mini seks oyunları var

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.09.2010 - 13:27
God of War serisindeki gelenek devam ediyor
God of War'un şimdilik son oyunu olan Ghost of Sparta, Ready at Dawn firması tarafından PSP'ye özel olarak geliştiriliyor ve 2 Kasım'da Kuzey Amerika'da raflarda olması bekleniyor.

Bilindiği gibi God of War oyunlarında şiddet eksik olmaz. Bunun yanında bazı mini seks unsurlarına da yer verilir. Bu gelenekler Ghost of Sparta'da da devam edeceğe benziyor. Zira ESRB sitesinde oyunla ilgili verilen bilgiler arasında "mini seks oyunları" ibaresi de dikkat çekiyor.

İlk ve ikinci God of War oyunlarının arasındaki zaman diliminde geçecek olan bu yeni macera, PSP'deki en iyi ve en şiddetli aksiyonu sunmayı vaat ediyor.

Ghost of Sparta'da mini seks oyunları var
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost of Sparta'da mini seks oyunları var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×