Ghost of Tsushima için son yama yayınlandı

Atıf Doğan Özcan
Atıf Doğan Özcan 17.04.2022 - 13:20
Oyunun geliştiricisi olan Sucker Punch, oyun içindeki bütün sorun düzeleceğini belirtti.

Oyunun çıkışından yaklaşık olarak iki yıl sonra Sucker Punch, Ghost of Tsushima için son yamayı yayınladı ve bundan sonrası içinde oyun için ek bir yama üzerinde çalışmadıklarını söyledi. PlayStation LifeStyle tarafından bildirildiğine göre Sucker Punch, Ghost of Tsushima’nın 2.18 yamasıyla alakalı notları paylaştı ve henüz ismi duyurulmamış olan bir proje üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Ghost of Tsushime için başka bir yama gelmeyecek

Ghost of Tsushima için son yama yayınlandı

Sucker Punch, “Şuan da ek bir yama üzerinde çalışmıyoruz, oyuncuların yapmış oldukları geri bildirimleri, ve ortaya çıkan yüksek öncelikli hatalar veya sorunlar için Twitter üzerinen (@SuckerPunchProd) gönderilen mesajları izleyeceklerini söylediler. “Ekim 2020’den bu yana Legends adı altında, yaklaşık olarak bir buçuk yıldan fazla bir süre sonra bile bu kadar aktif bir hayran topluluğu beklemiyorduk ve bu güzel yolculukta bizimle olan herkese minnettarız” diye ekledi oyun geliştiricisi.

Ghost of Tsushima, 17 Temmuz 2020’de PS4 için çıkış yaptı. Sonrasında 20 Ağustos 2021 tarihinde PS5 ve PS4 için Ghost of Tsushima: Director’s Cut çıktı. Tek oyunculu modda hayata merhaba diyen oyun sonrasında 16 Ekim 2020’de çok oyunculu mod ile oyuncuları kendine daha da bağladı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2022 13:27
Şu oyun pce gelsin yaa ps nowa bekledim gelmedi bari pce gelsin
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2022 23:25
Bu oyunu ps5 de oynamış biri olarak. Tek kelime ile harika bir oyun. Umarım pcye çıkar herkes bu mükkemel oyunu oynar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost of Tsushima için son yama yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×