1/3

Ghost Recon: Future Soldier

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Gelecek, hiç bu kadar karanlık olmamıştı!
Günümüze yakın bir gelecekte, hatta yanıbaşımızda başlayan tehlike, sadece Rusya'yı değil, tüm dünyayı tehdit ediyordu. Mutlak hakimiyeti, merhametsizlik ve orantısız güç olarak görenler, yönetimi devirmek için harekete geçti. Tabii ki bu sadece başlangıç olacaktı.

Ubisoft'un başarılı serilerinden Ghost Recon, uzun süredir üzerinde belirsizlikler barındırıyordu. Bu kez nasıl bir oyun olacak, nerede geçecek ve daha da önemlisi ne zaman çıkacak? Tüm bu sorular akıllarda yer edinmişken, Ghost Recon Predator isminin Ubisoft tarafından sınıflandırıldığı ortaya çıktı. Belki de yeni oyun buydu diye düşünmüştük, ama yanılmışız. Şimdi geleceğe doğru yol alma vaktidir.

Yeni oyunun adı Future Soldier. Rusya'da başlayan karışıklık, kısa süre sonra çevre ülkelere yayılacak ve en nihayetinde de Amerika'yı işin içine dahil edecek. Kabaca senaryoya bakarsak; aşırı milliyetçi bir topluluk, güç birliği yaparak Rusya devlet başkanının yetkilerine son veriyor ve ülke yönetimini ele geçiriyor. Bu dakikadan sonra başlayan çatışmalar, ölümler ve korku, dünya üzerinde yeni bir savaşın da başlamasına neden olmak üzeredir. Future Soldier, Advanced Warfighter'ın 10-15 yıl sonrasında geçiyor.

Ghost Recon: Future Soldier


Ghost Recon, özünde takım oyununu barındıran ve kişilerin belirlediği taktikler neticesinde her zaman farklı saldırı türlerinin geliştirildiği bir seri olmuştur. Yeni yapımda da taktik çok önemli, ancak önemli değişikliklerle seriye yeni bir yön verilebilir.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×