Ghost Recon ve Driver ertelendi

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 16.11.2010 - 09:12
Umutlar başka bahara kaldı

Ubisoft'un 2012 yılı mali raporları açıklanması ile birlikte, oyunculara da iki kötü haber verildi. Raporlarda, daha önce en geç 2011 başı çıkması planlanan Ghost Recon: Future ve Driver: San Francisco oyunlarının çıkışı ertelendiği duyuruldu.

Açıklamada, Ghost Recon: Future ve Driver: San Francisco 2012 finansal yılına kaydırıldığı belirtildi. Yani çıkış tarihi için şimdilik 2011 mart ayından sonrasını beklemeliyiz. Ubisoft ertelemenin sebebepleri hakkında bir açıklama yapmadı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost Recon ve Driver ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×