Ghost Recon Wildlands'ın ilk genişleme paketi duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.04.2017 - 17:22
Bu içerik neler getiriyor?
Geçtiğimiz ay çıkış yapan Ghost Recon Wildlands için Ubisoft ilk genişleme paketini duyurdu. Bu paket ile birlikte oyuna görev ve yeni hedefler de eklenecek. Konu ile ilgili Ubisoft'un yapmış olduğu açıklama ise şu şekilde;

"Ubisoft®, Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands’in ilk genişlemesi olan Narco Road'un Season Pass sahiplerine tüm platformlarda aynı anda 18 Nisan'da piyasaya çıkacağını duyurdu. Season pass sahipleri 25 Nisan’da çıkacak olan genişleme paketi Narco Road’a bir hafta önceden erişim sağlayabilecek.

Narco Road’da, oyuncular El Invisible'ın liderliğindeki üç kaçakçı çeteye sızmaları gerekiyor. Oyuncular, El Invisible’ı adalet önüne çıkarabilmek için esrarengiz liderin güvenini kazanmak zorunda kalacaklar. El Invisible’ye ulaşmak için üç yeni karizmatik liderin güvenini kazanmaları gerekiyor.

Ghost Recon Wildlands'ın ilk genişleme paketi duyuruldu
-      Eddie Escovado: Kendini beğenmiş sosyal medya yıldızı ve Kamikazes çetesinin adrenalin bağımlısı lideri.

-      Arturo Rey: Santa Muerte’ye tapan bir sürücü çetesi olan Death Rider’ların esrarengiz lideri.

-      Tonio Mateos: Amerikan arabaları yarışında uzmanlaşmış bir çete olan Jinetes Locos’un kibirli lideri.

Liderlerin saygısını kazanmak için oyuncular hızlı tempolu 15’ten fazla görevi tamamlayacak. Yeni hikaye görevlerine ek olarak, dört yeni tür yan görevler ve yarış görevleri adrenalini arttıracak. Bu aktiviteleri tamamlayan oyuncular ün ve takipçi kazanacak. Takipçi sayıları arttıkça, oyuncular çete liderlerinin ilgisini daha çok çekecek ve El Invisible’yi devirmeye biraz daha yaklaşacak.

Ghost Recon Wildlands'ın ilk genişleme paketi duyuruldu
Narco Road'da ayrıca dört özel kıyafet, dokuz yeni silah ve dört yeni araç tipi bulunuyor. Dev kamyolarda, nitro destekli Amerikan arabalarda, güçlü motosikletlerde ve aerobik uçaklarda Bolivya haritasını dolaşma imkanı yakalayın.

Ayrıca, tüm oyuncular 12 Nisan'da konsollarda, 14 Nisan'da Windows PC'de yeni bir oyun güncellemesine erişecek. Güncelleme, 18 Nisan'da başlayacak olan haftalık canlı sezon zorlu oyunlarını solo, co-op ve topluluk görevleri şeklinde tanıtacak. Bu zorlu oyunları tamamlayan oyuncular, haftada üç benzersiz ödül ile ödüllendirilecek. Zorlu oyunlar, her biri altı hafta süren ve belirli bir temaya sahip olan birden fazla sezon boyunca sunulacak. İlk sezon The Rise and Fall of Unidad’da, oyuncular Unidad'ın operasyonları hakkında bilgi toplayıp ülkeye yönelik tehditlerle mücadele ediyor."
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 13:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
raptorcengiz
raptorcengiz 12.04.2017 23:32
Şimdiye kadar aldığım hiç bir ubisoft oyunu uzun soluklu olmadı ve hep beklentilerimin altında kaldı. Crew den tut, son dönem AC oyunları, Division ile de son kez ubi oyunlarına para verdim, bundan sonra kendinini iyice kanıtlamadan hiç bir ubi oyununa para vermeyeceğim. Muhtemelen Wildlands'te aynı Division gibi olacak, kısa sürede unutulup gidecek.
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2017 12:30
hocam ikisine de oynamış the division ı 1000 saati aşkın oynamış biri olarak the divisionın şu anki hali buna 1000 basar the division 1 ay oynanıp bırakılacak bir oyun değil bir kere pvp olmayan bir oyunda ne zaman geçireceksin gelse de pvp üstün körü bir şey olacağı her halinden belli
warehouseman
warehouseman 13.04.2017 08:06
The divisionu 1 ay oynayıp bırakmış biri olarak Ghost Recon 10 tane Division yapar.
Bu oyun olmuş arkadaş,almak istemiyorsan oyunu olan bi arkadaşında dene.
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2017 00:43
the division unutuldu mu? 1000 saati aşkındır oynuyorum oyuncu sayısına bakılırsa hiç unutulmuşa benzemiyor açıkcası
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2017 10:45
Division bence Wildlands'dan konu olarak daha güzeldi.Ortam daha karanlıktı.Ama Ubisoft Wildlands da bir Ghost Recon oyunu için daha ilk sandbox denemesini alnının akıyla yapmıştır.Yanlız bence Ubisoftun sınıfta kaldığı tek nokta oyuna uyumsuz dlcler.R6'te de aynı sorun tuhaf dlc maske ve kıyafetler
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost Recon Wildlands'ın ilk genişleme paketi duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×