Ghostwire Tokyo görsel romanı PS5 ve PS4 için ücretsiz olarak çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.03.2022 - 19:56
Ghostwire: Tokyo - Başlangıç görsel romanının tüm PlayStation 5 ve PlayStation 4 sahipleri için ücretsiz olarak yayınlandığı duyuruldu.

Ghostwire: Tokyo - Başlangıç görsel romanının tüm PlayStation 5 ve PlayStation 4 sahipleri için ücretsiz olarak yayınlandığı duyuruldu. Tüm Steam ve Epic Games Store oyuncuları, 8 Mart 2022'den itibaren başlangıç bölümünü ücretsiz olarak tecrübe edebilecek.  Ghostwire: Tokyo - Başlangıç ile Ghostwire dünyasının derinliklerine dal. Bu heyecan verici görsel roman macerasında, oyuncular sıradışı bir kayıp vakasını araştıran gizemli KK ve doğaüstü dedektif dostlarına katılacaklar. Ancak çok daha sinsi bir şeye rastlayacaklar. Ghostwire'ın öncesinde geçen bu eşsiz hikâyede oyuncular, KK'in dostlarının hikâyeleri arasında bağlantı kurmak için farklı etkileşimler arasından seçim yapacaklar.  

Ghostwire Tokyo görsel romanı PS5 ve PS4 için ücretsiz olarak çıktı

Ghostwire: Tokyo oyuncuların bir yandan Tokyo'yu işgal eden tehditkâr Hannya'yı, takipçilerini ve Ziyaretçileri yenmeye çalışırken, bir yandan da Ethereal Weaving (Ruhani Dokumacılık) kudret sanatlarına hâkim olmaya çalışacağı bir aksiyon macera oyunudur. Bu doğaüstü varlıkların Ghostwire'ın nefes kesen dünyasında dolaşarak oluşturdukları büyüleyici atmosfer, adeta Tokyo'ya, şehrin tuhaflıklarına ve taşıdığı sırlara yazılmış bir aşk mektubu. 

PlayStation Store'dandijital olarak Ghostwire: Tokyo Deluxe Sürüm'ü ön sipariş eden oyuncular, 22 Mart 2022'de oyuna erken erişim elde edecekler. Ayrıca Sokak Giyimi Kıyafet Paketi, Shinobi Kıyafeti ve Kunai Silahı'na da erişebilecekler.  

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 12:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2022 12:18
ps 4 de mi çıkacak o zaman bu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghostwire Tokyo görsel romanı PS5 ve PS4 için ücretsiz olarak çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×