Gizliden gizliye GTA V'in yapımı sürüyor

Emre Günen
Emre Günen 8.03.2011 - 11:29
Rockstar "Rush" diyor, tüm ipuçları GTA V'i gösteriyor

Tüm dünya gibi bizlerin de merakla beklediği Grand Theft Auto V projesi hakkında her gün yeni bir dedikodu çıkıyor. Rockstar her ne kadar resmi bir açıklama yapmasa da, firmanın aldığı tüm patent girişimleri ve alakasız kod isimleri ile yürüttüğü çalışmalarının hepsi Grand Theft Auto V'e işaret ediyor.

Şu sıralar internet üzerinde, Rockstar ile ilgili tüm detayları toplamaya çalışanlar "Rush" kod adlı bir proje ile karşılaşıyor. Rockstar, "Rush" kod adı ile yürütmekte olduğu oyun projesinin ayrıntılarını vermekten kaçınsa da, içerisinde bulunan kritik kelimelerin hepsi Grand Theft Auto V'in yapıldığının birer kanıtı.

"Gangsterler, uyuşturucu, yasadışı karakterler ve ünlüler" kelimelerini içinde barındıran "Rush" kod adlı interaktif oyun projesinin Grand Theft Auto V olması çok yüksek ihtimal. Hatta bu kelimelerden yola çıkarak oyunun Los Angeles'ta geçeceği bile düşünülüyor.

Bakalım iddialar doğru çıkacak mı?

Yorumlar 56
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gizliden gizliye GTA V'in yapımı sürüyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×