Gladius

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Kamera kontrolü için - Çatışma sırasında oyunu Pause'layın ve daha sonra sırasıyla Yukarı, Sol, Aşağı, Sağ, Sol, Sol, Sol, Sol, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı tuşlarına basın.

Düşmanın seviyesini düşürmek için - "League Office"deyken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Sağ, Sağ, Yukarı, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Aşağı, Aşağı, Aşağı, Aşağı, Yukarı tuşlarına basın. Bu kodu düşmanı istediğiniz seviyeye getirene kadar tekrar edin.

Para için - "School"dayken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Y, Sol tuşlarına basın. Bunu yaptığınızda her yapışınızda 1000 dinar kazanacaksınız. İstediğiniz kadar kodu tekrar edebilirsiniz.

Düşmanın seviyesini arttırmak için - "League Office"deyken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Sağ, Sağ, Yukarı, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Aşağı tuşlarına basın.

Limitsiz eşya için - "School Menu"deyken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Y, Y, Y tuşlarına basın.
Gladius

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×