Gladius

Umut Ersaraç
Umut Ersaraç 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Kamera kontrolü için - Çatışma sırasında oyunu Pause'layın ve daha sonra sırasıyla Yukarı, Sol, Aşağı, Sağ, Sol, Sol, Sol, Sol, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı tuşlarına basın.

Düşmanın seviyesini düşürmek için - "League Office"deyken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Sağ, Sağ, Yukarı, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Aşağı, Aşağı, Aşağı, Aşağı, Yukarı tuşlarına basın. Bu kodu düşmanı istediğiniz seviyeye getirene kadar tekrar edin.

Para için - "School"dayken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Y, Sol tuşlarına basın. Bunu yaptığınızda her yapışınızda 1000 dinar kazanacaksınız. İstediğiniz kadar kodu tekrar edebilirsiniz.

Düşmanın seviyesini arttırmak için - "League Office"deyken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Sağ, Sağ, Yukarı, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Aşağı tuşlarına basın.

Limitsiz eşya için - "School Menu"deyken oyunu Pause'layın ve sırasıyla Sağ, Aşağı, Sol, Yukarı, Sol, Sol, Sol, Sol, Y, Y, Y tuşlarına basın.
Gladius

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×