Global Game Jam'in İstanbul ayağında yine BUG'a davetlisiniz!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 27.01.2016 - 15:32
Üstelik "VR First"e de tam erişim sağlanabilecek
Tüm dünyada aynı anda düzenlenen Global Game Jam etkinliğinin Ankara ayağının gerçekleşeceği mekanı dünkü haberimizde göstermiştik.

Sekizincisi düzenlenecek olan Global Game Jam etkinliğinin İstanbul ayağı bu sene yine geçen sene olduğu gibi Bahçeşehir Üniversitesi Oyun Laboratuvarı'nda (BUG) gerçekleşecek. Etkinlik 29-31 Ocak tarihleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi'nin Galata Kampüsü'nde yerini alacak. Tam 150 kişilik bir oyun geliştiricisi, sanatçı ve tasarımcı ekibi birleşip 48 saat içerisinde yapabildiklerinin en iyisini yapıp ortaya bir oyun çıkaracaklar.

GGJ İstanbul @ Bug'a bu sene Riot Games ve Netmarble Türkiye sponsor, MSI ve Logitech firmaları da destekçi oluyor. Ayrıca yine BUG'da 19 Ocak'ta lansmanı yapılan ve Crytek & BAU işbirliği projesi olan "VR First" sanal gerçeklik laboratuvarı da etkinlik süresi boyunca katılımcıların VR oyunları geliştirmeleri için aktif olacak. Siz de oyun geliştirme konusunda bilgilenmek ve fikirlerinizi diğer oyuncularla paylaşmak istiyorsanız Bahçeşehir Üniversitesi'ne davetlisiniz!

Global Game Jam'in İstanbul ayağında yine BUG'a davetlisiniz!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 02:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Global Game Jam'in İstanbul ayağında yine BUG'a davetlisiniz!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×