GMX Media'dan Cold War Conflict

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
GMX Media'dan Cold War Conflict
GMX Media firması yeni RTS oyunu olan Cold War Conflict'in dağıtım haklarını satın aldı. Oyun hakkında da bilgi vermek gerekirse oyun 1953 ile 1970 yılları arasındaki "Soğuk Savaş" yılları içerisinde geçiyor. Oyunda oynanabilecek 4 tane campaign ve 8 tane de oynanabilir devlet olacak ( USA, İsrail, Mısır, Kuzey Kore, Büyük Britanya, Suriye, USSR ve Çin ). Oyundaki bazı campaign'ler lineer olmayacaklar ve böylece bu campaign'lerde yaşanabilecek olan başarı veya başarısızlık daha sonraki görevlerdeki başlangıç noktalarını ve olayların gelişim sürecini etkileyebilecek. Oyun Mart ayında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 14:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
GMX Media'dan Cold War Conflict

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×