1/26

GNCTRKCLL YILIN OYUNLARI ÖDÜLLERİ 2014

GNCTRKCLL YILIN OYUNLARI ÖDÜLLERİ 2014

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 23.02.2015 - 14:32
Yılın en iyileri belli oldu!
ÖNEMLİ NOT: Yılın en iyi oyunları, Merlin'in Kazanı okurlarının oylarıyla belirlenmiştir.

Sonunda ‘GNCTRKCLL YILIN OYUNLARI ÖDÜLLERİ” anketimiz sona erdi ve yüz binden fazla oyun sever, iki milyondan fazla oy kullanarak 2014 yılının en iyi oyunlarını belirledi. Kimi kategorilerde tek bir aday resmen oyları domine ederken, birçok dalda kıyasıya çekişme yaşandı.

Anket sonunda “En iyi oyun fikriniz?” sorusuna verilen en güzel cevaba ise bir adet MSI GE60  2PC-401XTR oyun bilgisayarı verilecekti. Yine binlerce cevap arasından Ozan Gülhan, sıra dışı oyun fikriyle oyun bilgisayarını kazanmayı başardı. Kendisini buradan tebrik ediyoruz. İşte Ozan Gülhan’ın oyun fikri:

GNCTRKCLL YILIN OYUNLARI ÖDÜLLERİ 2014
“Doğadaki binlerce canlı türünden birini seçip, onların gerçek hayattaki özelliklerine sahip olduğumuz, yüz binlerce oyuncunun bu şekilde kendine bir canlı seçip o dünyada yaşadığı ve birbirleri ile etkileşim halinde olduğu çevrim içi bir oyun. Mesela bir örnek vermek gerekirse: Bir sivrisineği seçtiğinizi düşünelim, amacınız uygun canlılardan kan emmek ve sizi avlamaya çalışan canlılara karşı hayatta kalmak.

Bu oyunda sadece insan seçilemeyecek. İnsanlar ve insanların dünyası yapay zeka tarafından kontrol edilecek. Kanalizasyonda bir fare, bir örümcek, sokak kedisi veya gökyüzünde uçan bir kuş olunabilecek.”


Eh, lafı daha fazla uzatman gelin bakalım anket sonuçları ne olmuş, hangi oyun, hangi kategoride ipi göğüslemeyi başarmış?

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×