Goat Simulator'ın geliştiricisi PewDiePie ile ortak oyun yapıyor

Goat Simulator'ın geliştiricisi PewDiePie ile ortak oyun yapıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 1.11.2017 - 11:10
Oyunda yine absürd öğeler tavan yapmış durumda.

Yarım kalmış oyun fizikleri internet yayıncılarını da kullanarak milyonlara ulaşan Goat Simulator'ın geliştiricisi yeni oyunu için kollarını sıvadı. Oyunun baş tasarımcısı Armin Ibrisagic, kendi stüdyosu olan Double Moose Games'i kurarak yeni oyununun geliştirilme sürecine PewDiePie'ı da dahil etti. YouTube üzerinden oldukça büyük kitlelere ulaşan PewDiePie, Goat Simulator sayesinde eğlenceli videolar çekebiliyordu.

Animal Super Squad adını alan oyun, yine absürd oynanış mekanikleri ile platform öğesini seven oyuncular için geliyor. Twitch ve YouTube yayıncılarına eğlenceli içerik çıkartması için geliştirilen oyun, muhtemelen yayıncılar aracılığı ile oldukça büyük kitlelere ulaşacaktır. Goat Simulator'da oldukça şanslı olduğunu söyleyen geliştirici ekip, aynı şansı Animal Super Squad oyununda da yakalayacağına inanıyor.

Ancak absürd oynanış dinamiklerinin tekrar oyuncuya sevdirmek biraz zor olabilir. Hali hazırda sadece tüketim üzerine kurulu olan video oyun sektöründe bir öğenin modası geçtiğinde aynı öğeyi oyunculara satmak oldukça zorlaşmış durumda. Herhangi bir hikayesi olmayan ve co-op desteğinin de olmayacağı oyun Steam üzerinden satılıyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 00:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 12:19
Ben de nedense o şansı bir daha yakalayamayacaklarını düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×