God Eater Resurrection ve God Eater 2 Batıya geliyor!

God Eater Resurrection ve God Eater 2 Batıya geliyor!

İsmet Ergül
İsmet Ergül 21.12.2015 - 15:35
Namco Bandai evrenselleşiyor
Jump Festa 2016 etkinliği Japonya'da devam ederken, Bandai Namco Japonya'da piyasaya sunduğu ve sunacağı oyunları evrenselleştirip Kuzey Amerika ve Avrupa'da da piyasaya sürmek istediğini belirtti. Tales of Berseria ve Jojo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven'dan sonra Japonya'nın sevilen çoklu oyunculu Hack'n Slash oyunu olan God Eater serisini de batıdaki oyuncularla buluşturmak isteyen Bandai Namco, şimdiden God Eater için ingizlice site dahi açarak çalışmalara başladı. God Eater'ın sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Aragami adlı varlıklar dünyamıza saldırır ve bu şeytani yaratıklara karşı savaşmak amacıyla God Eater birliği kurulur. Çoklu oyuncu modunun temel olduğ God Eater oyunlarında, arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla birlikte Aragami isimli şeytani yaratıklara karşı savaşabilirsiniz.

2050'lerin başlarında geçen God Eater'ın hikayesi, dünya üzerindeki yaşamı yavaş yavaş tüken 'Oracle Cells' isimli hücrelerin ortaya çıkması ile başlıyor. Bu Oracle Cells'lerin çoğalması ve insan yaşamı için tehdit oluşturması konuşulurken, Aragami isimli varlıklar insanlığın en büyük düşmanı olur.

God Eater: Resurrection ve God Eater 2'nin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz;

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 23:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.05.2017 19:43
yeni bitirdim god eater 2 :rage burst'ü
oynanış: 9/10
grafikler: 7.5/10 (kötü değil ama psp sürümünden tek farkı daha iyi aydınlatma ve yüksek çözünürlüklü dokular.shader konusunda fark yok)
müzik-ses: 9/10
çokluoyuncu: 10/10 (arkadaşlarla mükemmel oluyor)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2015 18:17
animeciler gözümüz aydın :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×