1/3

God of War 3

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Kaosun keskin bıçakları
2010, her şeyin günlük güneşlik olduğu, insanların barış içinde yaşadığı ve huzurun hüküm sürdüğü bir yıl olmayacak. 2010, günümüzden yıllar öncesine açılan bir portal ve tüm insanlığın kaderinin değiştiğini gösteren en büyük ayna olacak. Başrolde Kratos ve Zeus’un bulunacağı macera; kan havuzunda yüzmemizi, heyecanla savrulmamızı ve bir an olsun durmamamızı sağlayacak.

İlk iki oyundan sonra hazırlanan Chains of Olympus, maceranın köklerine iniyordu. Fakat akıllarda olan detaylar, GoW2’nin henüz bitmeyen finaliyle ilgiliydi. Oyun bitmiş olabilir, ama “yarıda kesinlen bir film bandından” farksızdı açıkçası. Milyonlarca insan gibi Santa Monica stüdyosu da bunun farkındaydı ve Kratos'un geri gelmemesi düşünülemezdi!

God of War 3

Onun için yazılar hazırladığımız, sohbetler ettiğimiz, hakkında çıkan her haberi paylaşmaya çalıştığımız GoW3, Merlin’de ve diğer çoğu büyük oyun sitesinde “2010’un en çok beklenen ismi” unvanına layık görüldü. Zira GoW3, bize yeni bir başlangıç sunmuyor, bizi farklılığa sevk etmiyor veya olması gerekenin dışında seçenek sunmuyor. God of War 3, ikinci oyunun bitimiyle birlikte başlıyor. Eğer GoW2, dokuzuncu saniyede bitiyorsa, GoW3’ün de dokuzuncu saniyeden devam eden bir film olduğunu düşünün.

İntikam, kan ve öfke
Ne olursa olsun Zeus ölmeli. Kratos ölebilir veya tüm dünya yok olabilir, ama mutlaka Zeus da ölmeli. Yaptığı düzmeceler, Athena’nın öldürülmesi ve fazlası… Kratos, önceki yapımda sahip olduğu büyü yetenekleri ve bileklerine yapışmış kaos bıçaklarıyla hareket edecek. Tabii ki yeni silahları ve güçleri de olacak.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×