God of War 3 sonrasını anlatacak çizgi roman duyuruldu

God of War 3 sonrasını anlatacak çizgi roman duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.03.2020 - 15:24
God of War 3 ve PS4 için çıkan God of War oyunları arasında neler oldu? İşte duyurulan yeni çizgi romanın bu boşluğu dolduracağı açıklandı.

God of War: Fallen God isimli yeni bir çizgi roman daha duyuruldu. Playstation 4 için çıkan özel oyunda bildiğiniz gibi Kratos geçmişini olabildiğince arkasında bırakmış ve kuzeyde daha sakin bir hayatı seçmişti. Yaşanan bir dizi olaylar sonrası ise bu sefer kendimizi Nordic mitolojisinin ortasında bulmuştuk. her ne kadar oyunda geçmişdeki oyunlara bazı göndermeler yapılsa da God of War serisinde önemli bir boşluk da meydana geldi. God of War 3 sonrasında neler olduğu, seri için en çok merak edilen konuların başında geliyor. işte duyurulan çizgi roman bu boşluğu dolduracak.

God of War 3 sonrasını anlatacak çizgi roman duyuruldu

Dark Horse Comics firmasının şu sıralar üzerinde çalıştığı yeni çizgi roan God of War 3 ve God of War arasında kratos'un neler yaşadığına odaklanacak. God of War: Fallen God isimli bu çizgi romanda Zeus ve Athena'yı hacamat eden kratos'un yeni bir amaç bulma hikayesine tanıklık edeceğiz. 24 Haziran'da çıkacağı belirtilen God of War: Fallen God, Chris Roberson tarafından kaleme alınmış ve Tony Parker tarafından çizilmiş. Bu çizgi romandaki hikayeyle ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde;

"God of War: Fallen God, Zeus ve Athena'yı yenen Kratos'un hikayesini takip edecek. En sonunda esaretinden kurtulduğunu sanan kratos, evinden ve utancından kaçmaya çalışırken öfkesi ve suçluluk duygusu da onu takip edecek. Kratos, yenilmez olduğu kanıtlanan tek düşmanına karşı, yani kendine karşı öfkeleniyor. Sadece kendine karşı olan bir savaş kazanılamaz ve deliliğe yol açar."

God of War 3 sonrasını anlatacak çizgi roman duyuruldu

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 17:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2020 19:13
yeni bir para tuzağı geliyor. Assassin's Creed romanları gibi...
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2020 22:33
Mass effect romanlarıda çok iyi.
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2020 09:49
Ne alaka? AC romanları gayet güzeldi. Sen kitap düşmanısın belli ki. Kqfan anca oyuna çalışıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 25.03.2020 17:18
Peki bu çizgi roman canon mı olacak? Yoksa mesela canon hikayeye dahil olmayan star wars kitapları gibi bir durum mu söz konusu?
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2020 20:07
God of War'ın roman uyarlamasında Kratos'un İskandinav mitolojisine nasıl geldiği anlatılmıştı kapaktaki kurtlara bakılırsa aynı hikaye anlatılacak. Gelecek oyunlarda da aynı hikaye anlatılacak büyük ihtimalle. Ama ben spoiler vermemek için anlatmayacağım bunu, kendiniz öğrenmeniz daha iyi olacaktır
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2020 22:54
arada yaşanan olayları açıklayan başka bir materyal yayınlamadıkları için bence canon olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2020 20:15
Çizgiroman güzel ama böyle ek bir oyun olarak aslında anlatılsa da ne güzel olurdu Kuzeye yolculuğu falan ne bileyim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×