1/13

God of War 3 Tam Çözüm

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Kratos'a yardım zamanı
Tam çözüm, normal zorluk seviyesinde oynadıktan sonra hazırlanmıştır.
Not: Oyunun çoğu noktasında altın renginde uçuşan tozlar göreceksiniz. Buralarda bazı güçler gizli. Gördüğünüzde Helios’un kafasını buralarda kullanırsanız, güç ve orb sandıklarıyla karşılaşacaksınız.

GAIA

Zeus’a seslendikten sonra ilk rakiplerimiz geliyor. Herkesi öldürün. Karşıda ağaçla kapatılmış bir geçit var. R1+O tuşlarına basarak engeli yol üzerinden kaldırın ve ilerleyin. İlk devasa düşmanımızla karşı karşıyayız. Yarı akrep, yarı at karışımından oluşan bu yaratığı alt etmek için, olabildiğince hızlı hareket ederek bacaklarına kılıç sallamamız gerekiyor. Güçlü nefesine ve pençelerine dikkat edin. Bir süre sonra zemin değişecek ve kılıçlarınızı toprağa saplayarak hareket edin, yaratığa da vurmayı sürdürün. Bir süre sonra sersemleyecek ve ekranda beliren tuşlara eksiksiz basarak şimdilik ondan kurtulun.

MOUNT OLYMPUS

Sarmaşıklara tutunarak uçurumdan yukarı tırmanın. Sandığı açarak orbları toplayın. Zayıf düşmanları alt ettikten sonra çıkıntıdan ilerleyin ve X ve R1 tuşlarını kullanarak zincir yardımıyla karşıya atlayın. Yine kalabalık bir düşman ordusu var. Halledin ve sağ taraftaki çıkıntıdan aşağıdaki zemine inin. Gaia’nın zor durumda olduğunu görüyoruz. Demin karşılaştığımız dev yaratık, yine karşımızda. Onu Gaia’dan yine kısa süreliğine kurtarın ve etraftaki sandıkları boşaltın. O tuşuna basarak kapıyı açın ve at adam ile beraberindekileri halledin.

Sağ köşedeki kolu çekerek gelen platforma adım atın. Ares’in cansız bedeni, zeminin altında yer alıyor. Oyunu kaydedin. Kapıyı açar açmaz ani bir saldırıyla karşılaşıyoruz. O tuşuyla karşılayın. Gaia’nın çilesi bitmiş değil. Akrep – at karışımı yaratık yine önümüze çıkıyor. Saldırın ve sersemletmeye çalışın. Bunu yapınca, bir bacağını koparmak için hareket edin ve kopartın. Bunun ardından göğüs bölgesine saldırın ve giderek zayıflatın. Yine sersemleyecek ve az evvel kopardığınız parçayı alıp göğsüne saplayın. Sarmaşıklardan yukarı tırmanın ve Gaia’nın kalbindeyiz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×