God of War 3, Türkiye'de satış rekoru kırdı!

God of War 3, Türkiye'de satış rekoru kırdı!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
God of War 3, Türkiye'de satış rekoru kırdı!
God of War efsanesi 5 günde 11.700 adet sattı. Hedef 30.000 satış rakamına ulaşmak!

Kaos için geri dönen efsanevi serinin final oyunu God of War 3, PlayStation®3 sahipleriyle buluştuğu 17 Mart tarihinden bu yana geçen sadece 5 günde olağanüstü bir satış grafiği gösterdi.

11.700 adet satış rakamı ile rekor kırdı ve bugün itibariyle stoklarda tükenerek bu güne kadar Türkiye'de en kısa sürede en çok satılan oyun oldu. Sony'nin hedefi God of War 3 ile 30.000 adet satış yapmak.

God of War 3, Türkiye'de satış rekoru kırdı!


(23.03.2010 - İstanbul)
Dört gözle beklenen efsane oyun God of War III, 17 Mart'ta Sony PlayStation®3 sahipleriyle buluşmuştu. Oyun dünyasına "merhaba" dediği 2005 yılından bu yana sektörde bir fenomen olmayı başaran oyunun milyonlarla ifade edilen bir hayran kitlesi bulunuyor. God of War, serinin 3. ve final oyunu ile de çıkar çıkmaz adından söz ettirmeyi ve yepyeni rekorlar kırmayı başardı. Adeta bir görsel şölen tadındaki gelişmiş teknolojisi, nefes kesen grafikleri, ışıklandırma detayları, Yunan mitolojisine dayanan hikayesi ve bu destansı maceranın eşsiz kahramanı Kratos ile God of War, sadece 5 günde 11.700 adet sattı. Stokları tükenen oyun önümüzdeki haftadan itibaren yeniden raflarda olacak ve PlayStation® 3 sahipleri, bu eşsiz deneyimi yaşatan God of War 3'e 129 TL'ye sahip olabilecek. Oyunun toplamda 30.000 adet satması ve tüm zamanların en çok satan oyunu olarak tarihe geçmesi bekleniyor.

Sonunda, sadece kaos olacak…
Sadece PlayStation®3'e (PS3™) özel olarak geliştirilen God of War®III, mültimilyon satan bu efsane üçlemenin final oyunu. Sony Computer Entertainment Santa Monica Stüdyoları'nda geliştirilen God of War III, nefis grafikler ve kendisini arkadan vuran Tanrılar'dan intikam almak için sabırsızlanan Kratos'u, katliamın ve yıkımın merkezine koyan, son derece ince düşünülerek tasarlanmış bir entrika ile hayata destansı bir savaş katıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 05:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×