God of War 3'ün oyun içi grafikleri, CG ile yarışabilecek

Osman Tufan
Osman Tufan 3.06.2010 - 12:31
God of War 3'ün oyun içi grafikleri, CG ile yarışabilecek

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Geçtiğimiz yıl E3'de gösterilen "God of War 3" trailer'ı birçok kişi tarafından beğenilmesine rağmen, oyun içi görüntüler çoğu kişi tarafından eleştirilmişti. Bu eleştirilerden sonra da, sıklıkla oyunun grafiklerini geliştirildiğine dair haberler yayınlandı ve şimdi bu haberlere bir yenisi daha eklendi. E3 konferansında konuşan yapımcılar, henüz oyunun grafiklerinin tam olarak bitirilemediğini ve daha çok ayar çekilmesi gerektiğini söylemişlerdi. Oyunun grafikleri ile E3 2008 CG trailer karşılaştırılması söz konusu olduğunda: "Ona çok yakın grafikler olacak ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız, oyunun tamamlanmasına daha çok var; ama 2010 mart ayında çıkacak oyunu herkesin çok beğeneceğine eminiz. Bunun için önümüzdeki ayları bekleyin." dediler. Ayrıca God of War 3'ün 1080p'de 60 FPS'yi yakalaması planlanıyor ve şu anki performansıyla bile, bir efsane olmaya aday gibi.

KAYNAK hiphopgamershow.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 15:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War 3'ün oyun içi grafikleri, CG ile yarışabilecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×