God of War 3'ün silinmiş sahneleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.11.2010 - 10:19
Aslında oyunda bunlar da olacaktı
Sony Santa Monica tarafından PS3 konsoluna özel olarak geliştirilen God of War 3, oyunseverler tarafından büyük ilgi görmüştü. Özellikle hem görsellik, hem de atmosfer anlamında tam puanı hak eden yapım, bazı sırları da hâlâ bünyesinde barındırıyor. İşte o sırlardan biri bugün gün yüzüne çıktı. Oyunda olması planlanan, ama daha sonra çıkarılmasına karar verilen sahnelerin videosu yayımlandı. İyi seyirler.Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War 3'ün silinmiş sahneleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×