God of War: Ascension Türkçe seslendirme ile geliyor!

God of War: Ascension Türkçe seslendirme ile geliyor!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 20.12.2012 - 16:51
Artık Kratos da bizim dilimizden konuşacak!
Dün sizlere God of War serisinin yeni oyunu God of War: Ascension'ın Türkçe seslendirme ile gelebileceğini duyurmuştuk. İşte şimdi Sony'den gelen bir basın bülteni bu dedikodulara son noktayı koydu ancak bu son nokta epey güzel oldu.

Yapılan açıklamaya göre yeni oyun lokalizasyonlu haliyle ülkemize gelecek ve Kratos'un konuşmalarını kendi dilimizde dinleyebilceğiz. Seslendirmeyi kimin yapacağı bültende açıklanmamış. Öte yandan God of War: Ascension multiplayer beta incelemesini de buradan okuyabilirsiniz.

God of War: Ascension Türkçe seslendirme ile geliyor!
Sony'nin GoW: Ascension Türkçe seslendirme basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

Sony, sadece PlayStation 3 (PS3) için piyasaya sürülecek olan tüm dünyada milyonlarca adet satan God of War oyun serisinin en son bölümü God of War: Ascension’ın Mart 2013’te Türkiye’de olacağını duyurmuştu. Yeni yıla damgasını vuracak oyun ile ilgili Türkiye’deki oyuncuları sevindiren bir diğer önemli haber ise oyunda Türkçe seslendirme yapılmış olması. Ayrıca Türkçe altyazı seçeneği de oyuncular için artı bir değer. Oyunu merakla bekleyen Türkiye’deki oyuncular,  Kratos’un günâhlarından arınmasının duygusal hikâyesini ve Ares’e olan bağlarından kurtularak özgürlüğüne kavuşma arzusunu doğuran öfkenin ortaya çıkışını Türkçe seslendirme ile deneyimleyecek.
 
Destansı sinematik hikaye anlatımı, kemiklerinize kadar hissedeceğiniz savaşlar ve son derece etkileyici anların yanı sıra aralarında yenilenmiş bir savaşma sistemi ile God of War’ın meşhur acımasız oyun deneyimi ve büyük ölçekli savaşlarını bir araya getiren yepyeni bir çevrimiçi çoklu oyuncu modunun da bulunduğu birçok geliştirilmiş özellik ile bugüne kadar hiç olmadığı kadar yoğun bir rekabet deneyimi yaşamanız sağlanıyor. 

- Basın Bülteni

Yorumlar 66
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 10:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×