God of War için yapılan 'Boy of War' animasyonu çok iyi

Furkan Güler
Furkan Güler 24.11.2018 - 01:24
Animasyon çok iyi

Geçtiğimiz Mart ayında oyuncuların karşısına çıkan ve eski God of War serisinden oynanış olarak tamamen farklı olan yeni God of War oyunu, şüphesiz bu senenin en çok sevilen yapımları arasına girdi. Hikaye anlatımı bakımından da bize güzel saatler yaşatan yapım için bu kez ilgi çekici bir animasyon yapıldı. YouTube'da 64 Bits adı ile yayın yapan kanal, God of War'u, biraz da olsa Atreus'un gözünden göstermek istemiş. Oyun boyunca neredeyse tüm ayak işlerimizi yapan Atreus, uslu bir çocuk olarak bölümlerde bize yardım ediyordu. Fakat yapılan bu animasyon serisinde Atreus'un artık getir götür işlerinden sıkıldığını ve Kratos'un kendisine pek fazla söz geçiremediğini görüyoruz.

God of War için oldukça güzel bir animasyon yapıldı

Yılın oyunları ödülünde Red Dead Redemption 2 ile yarışacak olan God of War, bakalım kaç tane ödülü evine götürecek. Santa Monica'nın şimdiye kadar yaptığı en iyi oynanışa sahip God of War oyunu olduğu söylenen son oyun, bakalım bir yılın sonunda ne kadar satacak? Hep beraber göreceğiz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2018 21:19
video patlamış
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2018 12:15
Video kullanılamıyor
Bu videoyu YouTube'da izleyin. Diğer web sitelerinde oynatma, video sahibi tarafından devre dışı bırakıldı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War için yapılan 'Boy of War' animasyonu çok iyi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×