God of War IV: Modern Warfare

Emre Günen
Emre Günen 3.06.2010 - 12:31
God of War IV: Modern Warfare
God of War III piyasaya sürüldü ama hâlâ hakkında konuşmaya devam ediyoruz. Oyunu bitirdikten sonra credits ekranının sonundaki videoyu, ardından da http://www.godofwar.com/spartansstandtall sitesini konuştuk durduk. Oyun içinde gördüğümüz her ayrıntıdan bir bilgi kırıntısı çıkarmaya çalıştık.

God of War IV: Modern Warfare

Yapımcı firma Santa Monica hiçbir açıklama yapmıyor ama herkes gibi bizler de dördüncü oyunun yapılması için dua ediyoruz. Dolayısıyla da bu iddianın gerçekleşmesine dair her türlü ayrıntıya önem veriyoruz.

God of War III'ün koleksiyon sürümünü alan kullanıcılar, oyunu Spartan zorluk seviyesinde bitirince bir videoya ulaşıyor. Yukarıdaki ekran görüntüsünde de anlaşıldığı üzere bir araştırma ekibi çölün ortasında Kronos'un kafatasını buluyor ve arka planda Gai bize olanları kısaca anlatıyor. Yeni bir kahramanın doğacağının sinyalini veren video, dördüncü oyunu beklememiz için yeterli sebep sayılmaz mı?

İşte oyunun geleceği ile ilgili bilgiler veren video:


Not: Youtube videosudur. Linke ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2021 13:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
God of War IV: Modern Warfare

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×